Zarząd Klubu Sportowego „Sokół” Serock pragnie poinformować swoich członków oraz wszystkich sympatyków o organizacji Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego, które zwołuje na środę, 15 grudnia 2021 roku na godzinę 18.00 w sali konferencyjnej nr 33 w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku przy ul. Rynek 21. W przypadku braku wymaganej statutowo minimalnej ilości członków, drugi termin zostaje ustalony na godzinę 18.15.

W celu uprawnionego wzięcia udziału w zebraniu oraz możliwości głosowania prosimy obecnych Członków Klubu o uzupełnienie brakujących składek członkowskich. Osoby zainteresowane weryfikacją swojego stanu wpłat proszone są o przesłanie zapytania na adres: p.mulik@sis.serock.pl

Osoby, które chciałyby przystąpić w poczet Członków Klubu oraz wziąć udział w Walnym Zebraniu Członków proszone są o wypełnienie i złożenie deklaracji członkowskiej w siedzibie Klubu przy ul. Pułtuskiej 47 do 3 grudnia 2021 roku. Deklarację można pobrać z poniższego załącznika lub znaleźć w zakładce Klub / Dane klubu.

Deklaracja członka klubu KS Sokół Serock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *