Po przerwie na „majówkę” zaplanowanej  przez organiazatorów rozgrywek ligowych zagraliśmy mecz 5 kolejki Ligi Młodzików na własnym stadionie.

IMG 20190512 110907.jak zmniejszyc fotke pl

Przecwnikiem była drużyna TKS Bóbr II Tłuszcz, znana nam z poprzedniej rundy rozgrywek. Mecz rozpoczął się od szybko strzelonej bramki, właściwie już w pierwszej akcji meczu po dobrych zagraniach naszych piłkarzy. Chłopcy zdecydowanie dominowali na boisku od początku do końca co przełożyło się na sporą zdobycz bramkową i wysokie zwycięstwo. Bardzo cieszy postawa naszych piłkarzy i realizacja wszystkich założeń szkoleniowych oraz konsekwencja w grze do ostatniej minuty. Wszystkie elementy gry ćwiczone na treningach wraz z samą filozofią gry, czyli długim i cierpliwym utrzymywaniu się przy piłce z budową akcji od własnej bramki były widoczne podczas tego meczu. Mecz trzeba zaliczyć na „plus” mimo kilku drobnych błędów i niedociągnięć na którymi będziemy pracować na treningach.

 

AP Sokół Serock D1-TKS Bóbr II Tłuszcz 9:0(6:0)

 

Skład: Składanek, Kalmus, Petrosyan, Jędrysiak, Kurcz, Wdowiak, Mlanowski, Drepsiak, Pawłowski, Majewski, Łostowski, Płoński

 

Bramki: Malanowski x 5, Drepsiak x 2, Płoński, Majewski

IMG 20190512 103419.jak zmniejszyc fotke pl

IMG 20190512 103921.jak zmniejszyc fotke pl

IMG 20190512 110007.jak zmniejszyc fotke pl

Na filmie jedna z akcji naszej drużyny.

{youtube}ISPuWij7A_g{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *