W dniu 22 października grupa H naszej Akademii rywalizowała w ostatnim turnieju ligi powiatowej ,który odbywał się w Jadwisinie. Zawodnicy bardzo dobrze znają dany obiekt piłkarski i to pokazały pierwsze mecze. Grupę H wspierali chłopcy z grupy I powołani na turniej- Krystian Grabowski, Dominik Luksawa oraz Antonii Świerczyński. 

Pierwsze spotkanie chłopcy rozgrywali z zespołem AP 11 Legionowo. W danym spotkaniu mieliśmy okazję żeby wyjść na prowadzenie (dobre próby Arkadiusza Trzonkowskiego) jednak to rywal był sprytniejszy pod naszą bramką i zdobył 2 bramki. W następnym spotkaniu po 2 bramkach Dominika Luksawy ,w pełni kontrolując mecz, wygraliśmyz drużyną AMP GOOL Stanisławów II. W trzecim spotkaniu grupowym szybko stracone bramki i niekonsekwencja w obronie spowodowały ,że Gigant Smile okazał się zbyt wymagającym przeciwnikiem ,a wynik na tablicy widniał 3:0 dla rywali. W ostatnim meczu grupowym z FDA Wieliszew zespół pokazał charakter ,ponieważ z wyniku 0:2 wyszedł na prowadzenie 3:2 po indywidualnych akcjach Arkadiusza Trzonkowskiego w końcówce spotkania. W fazie play-off rozpoczęliśmy zmagania z zespołem AP 11 Legionowo. Zespół z Legionowa pomimo licznych ataków nie mógł sforsować naszej, dobrze dysponowanej w tym meczu obrony. W trakcie spotkania na placu gry z ławki rezerwowych pojawił się Dawid Wołoszyn i to on dwoma strzałami z dystansu ustalił wynik spotkania dla młodych Sokołów z Serocka. Ostatnie spotkanie nasz zespół przegrał pomimo wielkich chęci na rozstrzygnięcie meczu na swoją korzyść  ,rywale ze Stanisławowa wygrali 2:0.

Szczegółowe wyniki turnieju-

AP Sokół Serock gr.H- AP 11 Legionowo- 0:2

AP Sokół Serock gr.H- AMP GOOL Stanisławów II- 2:0

AP Sokół Serock gr.H- Gigant Smile Legionowo- 0:3

AP Sokół Serock gr. H- FDA WIeliszew- 3:2

AP Sokół Serock gr.H-AP 11 Legionowo II- 2:0

AP Sokół Serock gr.H-AMP GOOL Stanisławów- 0:2

Strzelcy bramek- 2 bramki- Dominik Luksawa, Arkadiusz Trzonkowski,Dawid Wołoszyn 

1 bramka- samobójcza rywali

Skład drużyny- Tomasz Marcinkowski, Arkadiusz Trzonkowski, Dawid Wołoszyn, Michał Dawidczyk, Krystian Grabowski, Dominik Luksawa oraz Antonii Świerczyński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *