Komunikat Klubu!
Zarząd KS „Sokół” Serock pragnie poinformować swoich członków oraz wszystkich sympatyków o zmianach personalnych w obrębie sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu KS Sokół Serock.
Z dniem 4 października swoją pracę trenerską zakończyli Pan Michał Gałązka (I trener zespołu) oraz Pan Krzysztof Szczęsny (trener przygotowania motorycznego). Bardzo dziękujemy trenerom za zaangażowanie, poświęcony czas oraz niezapomniane chwile, które pozostaną w sercach wszystkich mieszkańców Serocka wprowadzając drużynę „Sokoła” do najwyższej w historii klasy rozgrywek MZPN.
Mając na uwadze sportowy rozwój oraz wyzwania przed którymi stoi KS Sokół Serock podjęliśmy decyzję o powierzeniu pierwszego zespołu nowemu sztabowi szkoleniowemu. Stanowisko I trenera objął Pan dr Paweł Stacho, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, wieloletni nauczyciel oraz trener piłki nożnej. Przygodę z futbolem rozpoczął jako młodzik w drużynie Stali Mielec. Jego talent i ciężka praca zostały zauważone przez trenera Kadry Polski Juniorów, od którego otrzymał powołanie do Reprezentacji Polski. Następnie już jako senior przez wiele sezonów był zawodnikiem Legii Warszawa, jednej z najlepszych drużyn w Polsce. Dobrze zapowiadającą się karierę sportową przerwała jednak poważna kontuzja, która spowodowała wycofanie się ze sportu wyczynowego. Obecnie jako wykładowca, dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego i licencjonowany trener prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych
w warszawskich klubach oraz szkołach. Kadrę szkoleniową uzupełnia Pan Patryk Buczny jako II trener zespołu.
Całemu sztabowi szkoleniowemu życzymy cierpliwości, wytrwałości oraz nieustającej pasji do piłki nożnej i serockich barw.
Zarząd KS Sokół Serock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *