576342295.png

W rozwinieciu publikujemy życzenia jakie otrzymaliśmy od Prezesa Zarządu Klubu Legii Warszawa, Daruiusza Mioduskiego. 

 Szanowni Państwo,

 
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia życzę Państwu wiele radości, zdrowia i szczęścia, a także wspaniałego, pełnego dobrych chwil Nowego Roku. 
 
Korzystając z okazji, chcę także Państwu podziękować za to, że jako Legia mogliśmy na Was, w tym mijającym roku, liczyć. Przychodząc na stadion i dopingując naszą drużynę, pokazujecie, że to co robimy, jest dla Was ważne. To dla nas największa motywacja. 
 
To był dla Legii rok wyjątkowy. Rok, w którym było wszystko: ważne zwycięstwa 

i bolesne przegrane, zdobycie mistrzostwa Polski i odpadnięcie z europejskich pucharów. Rok zmian, pełen emocji i momentów trudnych. I w końcu rok, który kończymy na pozycji lidera ekstraklasy. 
 
Wiem, że choć możecie czasem czuć niedosyt – my też go czujemy – to jesteście 

z nami. Oczekujecie od nas zwycięstw, bo istniejemy po to, by wygrywać i dawać Wam poczucie dumy i radości. Dlatego zrobimy wszystko, aby z Wami i dla Was ponownie zdobyć mistrzostwo Polski i wrócić do gry w europejskich pucharach, gdzie jest nasze miejsce. 
 
Przed nami kolejny ważny rok i mogę Wam obiecać, że dostarczymy Wam jeszcze wiele powodów do radości i dumy. Bardzo liczę na Wasze wsparcie w tych dobrych 

i w tych trudniejszych chwilach. Bądźcie z nami, bo Legia Was potrzebuje. 
 
Do zobaczenia na stadionie w 2018 roku.
 
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.
 
Dariusz Mioduski
Prezes Zarządu Legii Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *