Zamknij
Zamknij
Zamknij

Drużyny Akademii

Akademia Piłkarska Sokoła Serock podzielona jest na siedem drużyn – grup treningowych, w których szkolenie odbywa się w maksymalnie 16 osobowych zespołach (poziomach zaawansowania – dopasowanych do aktualnych, indywidualnych umiejętności każdego zawodnika). Określenie przynależności do odpowiedniej grupy odbywa się na podstawie wyników uzyskiwanych podczas cyklicznych, testów sprawności ogólnej i specjalnej jak również codziennej obserwacji podczas treningów.

Dzięki takiemu podziałowi osoby początkujące nie zrażają się niepowodzeniami w rywalizacji z dużo sprawniejszymi rówieśnikami, a bardziej zdolni zawodnicy mogą wykonywać dużo bardziej złożone ćwiczenia. Wiek biologiczny i umiejętności są tu głównym kryterium. Pozwala to każdemu z zawodników na rozwijanie sie w swoim tempie. 

Dodatkowo prowadzone są oddzielne zajęcia dla bramkarzy Akademii.

Reprezentacja Akademii wystepuje w rozgrywkach MZPN w kategorii  Pozostałe drużyny biora udział w cyklicznych turniejach zorganizowanych z inicjatywy Nadszego Klubu, na potrzeby systemu szkolenia – PIŁKARSKIEJ LIDZE POWIATOWEJ.

Serdecznie zapraszamy na nasze treningi.

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy