ZOSTAŃ DOBROCZYŃCĄ  KS „SOKÓŁ” SEROCK

Zarząd oraz wszyscy członkowie i sympatycy Klubu Sportowego „Sokół” OSiR Serock, pragną z całego serca podziękować osobom, instytucjom i firmom, które swoją pomocą i otwartością serc, przyczyniają się do rozwoju sportu w naszej gminie. Wasze wsparcie pozwala nam podjąć wspólny wysiłek na rzecz rozwoju sportu oraz poprawy kondycji fizycznej i zdrowotnej naszego społeczeństwa. My natomiast, swoimi pasjami, doświadczeniem i pozytywnym wizerunkiem chcielibyśmy podzielić się z Państwem! Mocno wierzymy w to, że praca z dziećmi i młodzieżą daje ogromną satysfakcję i jest wspaniałą inwestycją, która przyniesie doskonałe efekty w ich dorosłym życiu. Dzięki naszemu Klubowi młodzież w sporcie poznaje swoje zamiłowania oraz znajduje źródło ogromnych, pozytywnych emocji. Efektywnie spędzony czas, pozytywnie wpływa na ich wychowanie, dając im możliwość odczuwania takich emocji jak, radość ze zwycięstwa, przyznanie się do porażki, szacunek dla przeciwnika, odpowiedzialność za drużynę.

Sport nieodłącznie wiąże się ze wspaniałym duchem współzawodnictwa, jednocześnie daje możliwość kompleksowego rozwoju fizycznego oraz aktywnej rekreacji. Chcąc jednak stworzyć dogodne warunki do uprawiania sportu naszym dzieciom i młodzieży, musimy liczyć na wsparcie finansowe fundatorów, darczyńców, sponsorów czy filantropów.

Wspomóżcie Państwo nasz Klub i bądźcie pewni, że występujecie w słusznej sprawie, dajcie szansę dzieciom i młodzieży podnosić swoje umiejętności i aktywnie spędzać czas !

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc. Nie jest istotna wielkość wpłaty, liczy się dar serca, choćby był niewielki.

W jaki sposób możecie Państwo nam pomóc?

Jeśli finansowo, prosimy o dokonanie wpłaty, darowizny na nasze konto:

KS „SOKÓŁ” Serock, 05-140 Serock, ul. Pułtuska 47 

KONTO: 18 1600 1462 1841 0780 7000 0001  BGŻ BNP

Wsparcie to, może być również rzeczowe, między innymi:

  • zakup sprzętu sportowego, wyposażenia treningowego, nagród i upominków dla dzieci i młodzieży uczestniczących w turniejach i imprezach sportowych,
  • finansowanie konkretnego celu poprzez pomoc w pokryciu kosztów organizacji wakacyjnych obozów sportowych, wyjazdów na mecze, karnetów na basen itp.

W zamian za okazaną nam pomoc oferujemy m.in.:

  • reklamę Państwa firmy na strojach sportowych,
  • Certyfikat z podziękowaniami za wsparcie Klubu KS „SOKÓŁ” Serock,
  • umieszczenie informacji o sponsorze na stronie internetowej naszego Klubu,
  • umieszczenie logo sponsora na drukach firmowych klubu (plakaty meczowe, wizytówki, kalendarze, itp.),
  • podawanie informacji o sponsorach w czasie meczów naszych drużyn, imprez sportowych czy turniejów organizowanych przez klub.

Pragniemy Państwa oczywiście poinformować, że wszystkie otrzymane i darowane nam środki finansowe oraz rzeczowe, przeznaczane są na cele statutowe Klubu Sportowego „SOKÓŁ” Serock i rozporządzane przez Zarząd Klubu i pod ścisłym nadzorem Komisji Rewizyjnej.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd KS „SOKÓŁ” Serock

.

.

.

K.S. „Sokół” Serock

Szanowni Państwo,

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę współpracy z klubem K.S. Sokół Serock.

Klub posiada własną stronę internetową www.kssokol.serock.pl. Miesięcznie strona jest odwiedzana przez 20.000 osób. Tyle odsłon notujemy miesięcznie. Średnio 4-7 artykułów pojawia się na stronie www tygodniowo. Na stronie www są również umieszczane loga naszych partnerów jak i sponsorów z bezpośrednim linkiem przekierowującym do Państwa stron www.

Dodatkowo posiadamy Fanpage na Facebooku. Strona na Facebooku ma aktualnie 1.146 polubień i cały czas rośnie. Na Facebooku pojawia się wpis/post raz na 2 dni. Każdy wpis/post ma  zasięg około 1.300 osób, więc wpisy na facebooku docierają do średnio 1.300 osób z naszej gminy i powiatu.

Od stycznia 2019 roku uruchomiliśmy również „Sokół Serock TV” na kanale YouTube. Kanał obecnie ma 64 subskrybcje i cały czas rośnie. Do końca 2019 roku planujemy 1.000 subskrybcji naszego kanału z aktualnościami i relacjami z bieżących rozgrywek, treningów, obozów i eventów które organizujemy jako klub.

W planach na 2019 rok jest również konto na Instagramie jak i Twitter. Tym sposobem będziemy obecni we wszystkich obecnych mediach społecznościowych, co pozwala nam i Państwu dotrzeć do jak największej ilości odbiorców.

Jesteśmy organizatorami i uczestnikami wielu eventów, turniejów oraz meczy dumnie reprezentując naszą gminę na arenach krajowych i zagranicznych. Jedną z takich imprez jest corocznie organizowany TWINS CITIES SEROCK CUP międzynarodowy turniej piłkarski dla dzieci, który w tym roku będzie miał rekordową obsadę – 48 zespołów, prawie 700 zawodników. Relację z tego obecnie jednego z największych turniejów w naszym kraju ponownie ma się pojawić w telewizji publicznej TVP.

Zachęcamy do budowania i wspierania lokalnego sportu razem z KS „Sokół” Serock.

Oferta Sponsorska K.S. „Sokół” Serock

„Koszulka Meczowa”

Logo Państwa firmy na koszulce meczowej K.S. „Sokół” Serock (przód) to koszt 1.500,- PLN miesięcznie. Logo na wszystkich koszulkach (domowe jak i wyjazdowe) pierwszej jak i drugiej drużyny.  Logo Państwa firmy na spodenkach meczowych K.S. „Sokół” Serock to koszt 500,- PLN miesięcznie. Logo na wszystkich spodenkach (domowe jak i wyjazdowe) pierwszej drużyny.

Oferta Sponsorska K.S. „Sokół” Serock

„Banery na stadionie 400×100 cm”

Logo Państwa firmy na banerze 400×100 cm powieszony na Stadionie to koszt 550,- PLN miesięcznie. Baner zostaje na stałe powieszony i jest widoczny przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Oferta Sponsorska K.S. „Sokół” Serock

„Windery 80×342 cm”

Logo Państwa firmy na winderze 80×342 cm postawiony na Stadionie to koszt 300,- PLN miesięcznie. Windery zostaną wystawione na każdym meczu w Serocku, pierwszej drużyny seniorskiej.

Oferta Sponsorska K.S. „Sokół” Serock

„Bandy na stadionie 200×60 cm”

Logo Państwa firmy na bandzie 200 x60cm postawiony na Stadionie koło bramki to koszt 250,- PLN miesięcznie. Bandy zostaną wystawione na każdym meczu w Serocku, pierwszej drużyny seniorskiej.