Zamknij
Zamknij
Zamknij

Zasady postępowania podczas zajęć

 1. Każdy trener powinien w swoim roczniku ustalić zasady funkcjonowania dyżurnego jego roli oraz kolejności. Za przygotowanie i zdanie sprzętu na treningu odpowiadają dyżurni wraz z trenerem.
 2. Trening zaczyna się w szatni, jeśli inaczej nie zalecił trener prowadzący. Na 10 minut przed treningiem zawodnik jest przygotowany do zajęć – po przebraniu się w odpowiedni strój treningowy jest gotów do wysłuchania zadań i poleceń dotyczących zajęć.
 3. Przed i po każdym treningu trener wraz z zawodnikami omawia zajęcia.
 4. Szatnia po wyjściu na trening całej grupy powinna być zamknięta (trener nie zabiera cennych rzeczy na przechowanie – zawodnik nie powinien ich przynosić).
 5. Podczas zajęć trenerzy koncentrują się na zajęciach i pracy z zawodnikami (brak rozmów z osobami postronnymi). Trenerzy podczas zajęć dają wyraźny przykład pełnego zaangażowania oraz koncentracji na treningu.
 6. Zawodnik przed treningiem powinien przebrać się w strój w szatni, a po treningu powinien wziąć prysznic i przebrać się w czyste ubranie.
 7. Rodzice podczas zajęć nie przebywają na boisku.
 8. Zawodnicy mają obowiązek posiadać na zajęciach ochraniacze i bidon z wodą (trener w czasie treningu zarządza przerwy na uzupełnienie płynów).
 9. Każdy zawodnik zostawia po sobie porządek w szatni.
 10. Osobami odpowiedzialnymi za utrzymanie porządku są dyżurni oraz trenerzy.
 11. Trener jako ostatni opuszcza teren Klubu, sprawdzając zdanie sprzętu i porządek w szatni.
Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy