Zamknij
Zamknij
Zamknij
Czytaj więcej
Kadra na Legionovie
Michał Durzyński Aleksander Giziński Adrian Koza Tomasz Lipski Bartosz Szydłowski Pawqeł Badenko Krzyszxtof Szymański Daniel Głowacki Michał Czarnecki Grzegorz Oktaba Marcin Stańczak Mariusz Wiśniewski Rafał Choszcz Paweł Calak Konrad Brodnicki Jakub Dytyniak Sylwester Szambelan    Gramy w piątek o 20.00 w Serocku. Zbiórka 18.50. Maser od 18.15.    
Czytaj więcej
Znamy powołania na mecz z Sokołem Celestynów:
• Michał Durzyński • Aleksander Giziński • Tomasz Lipski • Adrian Koza • Paweł Badenko • Krzysztof Szymański • Bartosz Szydłowski • Maciej Karpik • Sylwester Szambelan • Daniel Głowacki • Rafał Choszcz • Paweł Calak • Marcin Stańczak • Grzegorz Oktaba • Michał Czarnecki • Patryk Kalinowski   Przypominam mecz w sobotę o 16.00.
Czytaj więcej
Kadra na mecz z Legionem
  VS   Michał Durzyński Aleksander Giziński Tomasz Lipski Adrian Koza Paweł Badenko Bartosz Szydłowski Daniel Głowacki Mariusz Wiśniewski Paweł Calak Rafał Choszcz Marcin Stańczak Grzegorz Oktaba Maciej Karpik Sylwester Szambelan Jakub Dytyniak Patryk Olszewski Patry Kalinowski    Wyjzad w sobote z serocka.9.00. Zbiorka na miejscu 10.00. Mecz 11.00 Warszawa – Targówek ul. Kołowa 18. Boisko naturalne.
Czytaj więcej
Zawodnicy powołani na mecz z Agape
   VS    Wyjazd z Serocka 15.40. Zbiórka na miejscu tzn. boisko na AWF 16.30, Marymoncka 34, 00-001 Warszawa (https://goo.gl/maps/hBdxsjv1VCx)   Michał Durzyński Aleksander Giziński Adrsia Koza Daniel Głowacki Konrad Brodnicki Krzysztof Szymański Paweł Badenko Bartosz Szydłowski Rafał Choszcz Mariusz Wiśniewski Paweł Calak Marcin Stańczak Maciej Karpik Sylwester Szambelan Grzegorz Oktaba Michał Czarnecki Patryk Olszewski Patryk […]
Czytaj więcej
Kadra na Błyskawicę
Michał Durzyński Krzysztof Mikosza Adrian Koza Tomasz Lipski Daniel Głowacki Konrad Brodnicki Krzysztof Szymański Paweł Badenko Bartosz Szydłowski Maciej Karpik Sylwester Szambelan Paweł Calak Rafał Choszcz Michał Czarnecki Grzegorz Oktaba Patryk Kalinowski Patryk Olszewski
Czytaj więcej
Zawodnicy powołani na mecz z Viktoria II Sulejówek
       vs        Kadra na mecz z Victoria II Sulejówek Michał Durzyński Krzysztof Mikosza Tomasz Lipski Daniel Głowacki Adrian Koza Krzysztof Szymański Paweł Badenko Bartosz Szydłowski Rafał Choszcz Mariusz Wiśniewski Pawel Calak Grzegorz Oktaba Michał Czarnecki Marcin Stańczak Maciej Karpik Sylwester Szambelan Patryk Kalinowski Patryk Olszewski   Wyjazd 13.30 w niedziele. […]
Czytaj więcej
Kadra na Świt
Michał Durzyński Aleksander Giziński Adrian Koza Tomasz Lipski Daniel Głowacki Konrad Brodnicki Paweł Badenko Krzysztof Szymański Mariusz Wiśniewski Rafał Choszcz Paweł Calak Maciej Karpik Marcin Stańczak Grzegorz Oktaba Patryk Kalinowski Patryk Olszewski Rafał Świerczyński Sylwester Szambelan
Czytaj więcej
Zawodnicy powołani na mecz z Olimpią
                   VS                      Wyjazd na Olimpię o godz. 9.00 spod OSIR. Gramy o 11.00 na Górczewskiej 56/60 w Warszawie (link do mapy google). Powołani zawodnicy: Michał Durzyński Piotr Malinowski Adrian Koza Tomasz Lipski Konrad Brodnicki Daniel Głowacki Bartosz Szydlowski Paweł Badenko […]
Czytaj więcej
Kadra na Amur Wilga
Zawodnicy powołani na mecz z Wilgą: Michał Durzynski Krzysztof Mikosza Adrian Koza Bartosz Szydłowski Mariusz Wiśniewski Krzysztof Szymański Tomasz Lipski Daniel Głowacki Patryk Tyka Paweł Calak Adam Zych Fabian Smyk Sylwester Szambelan Konrad Brodnicki Patryk Kalinowski Maciek Karpik Grzegorz Oktaba Michał Czarnecki Wyjazd w niedzielę (18września) o godz 12.00.  

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy