W sobotę drużyna Młodzików rzpoczęła rundę rewanżową meczem ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki, mecz odbył się na naszym stadionie w Serocku na dobrze przygotowanej murawie przy pięknej jesiennej pogodzie.

IMAG1435.jak zmniejszyc fotke pl

Mecz przebiegał przy zdecydowanej naszej przewadze w posiadaniu piłki i bardzo dojrzałej grze młodych piłkarzy, jedyne czego brakowało to wykończenia sytuacji bramkowych. My graliśmy a przeciwnicy wykorzystali chwilę naszej nieuwagi i strzelili nam w drugiej połowie dwie bramki praktycznie z niczego. Drużyna jednak grała ambitnie i konsekwentnie do końca meczu doprowadzając w ostatnich pięciu minutach do remisu 2:2. Chłopcy wykazali ogromny zapał i chęć odrobienia strat bramkowych oraz kosekwencję w swoich działaniach zakładanych przed meczem i dzięki temu odrobili starty bramkowe.Bardzo cieszy gra jaką zaprezentowały młodziki, dużo gry piłką i konsekwentna budowa gry w ataku ćwiczona na treningach była widoczna w każdym momencie meczu. Mimo remisu, jeżeli chodzi o pozim techniczny, organizację gry, taktykę grupową i zespołową goście byli dla nas tłem co przejawialo się w zasadzie tylko w wybijaniu piłek do przodu na oślep. Dlatego tym bardziej chłopakom należą się wielkie brawa i pochwały za mecz.

KS Sokół Serock-Świt II Nowy dwór Mazowiecki 2:2(0:0)

Skład: Kalmus, Broniszewski, Małkiewicz, Petrosyan, Winnicki, Drepsiak, Szymańczyk, Jędrysiak, Kurcz K., Wdowiak S., Merda, Rybicki, Krzyczkowski

Bramki: Winnicki, Drepsiak