Niedzielna piękna pogoda przyniosła szczęście naszym zawodnikom. Trzeci mecz z rzędu, tym razem wyjazdowy, dał nam kolejne trzy punkty.

Dokładnie o 16.00 na sztucznym boisku w Sulejówku rozegraliśmy mecz z tamtejszą Victorią, który zakończył się pozytywnie dla nas wynikiem 0:1. Spotkanie było naprawdę widowiskowe, w dobrym tempie, pełne dobrych sytuacji i starć. Jedyną bramkę w 82. minucie strzelił nie kto inny,  jak Patryk ,,Messi” Kalinowski (as. Bartosz Szydłowski).  Pomimo, iż wynik jest dla nas korzystny, nie oznacza, że satysfakcjonujący. Biorąc pod uwagę wiele sytuacji strzeleckich, chociażby Messiego, lub Grześka z drugiej połowy, możemy czuć niedosyt. Z drugiej jednak strony obita poprzeczka przez przeciwników, oraz kiedy dwukrotnie nie trafili w piłkę w stuprocentowych sytuacjach, sprawia, że cieszymy się z takiego rezultatu.

Po osiemnastu kolejkach znajdujemy się na 9. miejscu z dorobkiem 28. punktów. A już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców 8 kwietnia o godzinie 16.00 na stadion w Serocku, aby dopingować i pomóc nam w kolejnym meczu, tym razem przeciwko Błyskawicy Warszawa.