Polonia III Warszawa

W sobotę, 13 kwietnia o godzinie 10:00 rozegraliśmy mecz z MKS Polonią III Warszawa w ramach 4 kolejki ligowej. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Skład Sokoła: Przybyszewski K. – Ślęzak M., Jeż M., Dudkowski R., Kowalewski M., Oktaba M. (Nalazek J.), Tomalak F., Sperczyński T. (Kaczmarczyk A.), Kopacz J., Bentkowski P. (Kurcz Sz.), Stalmach J.

Mecz rozpoczął się praktycznie bez rozgrzewki, ponieważ do godziny 10:00 trwał sparing starszej drużyny Polonii. Sytuację uważamy za dosyć niecodzienną i taką, która nie powinna się wydarzyć. Po rozpoczęciu meczu nie graliśmy na swoim normalnym poziomie. Mimo to po bardzo dobrym podaniu otwierającym w 7′ sytuację bramkową miał Michał Oktaba, jednak nasz zawodnik niepootrzebnie zdecydował się na uderzenie z powietrza i posłał piłkę nad bramką. W 11′ Polonia wyszła na prowadzenie, po naszej biernej postawie w odbiorze. W dalszych minutach próbowaliśmy kontrować przeciwnika, jednak brakowało dokładności. W 32′ rywale podwyższyli prowadzenie po bardzo dobrze wykonanym rzucie wolnym. Przed przerwą mieliśmy doskonałą sytuację do nadrobienia strat, jednak Kuba Nalazek nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, po podaniu Michała Oktaby. Wynik do przerwy: 2:0

Po przerwie w końcu zaczęliśmy grać dobrze. Już w 42′ Jakub Stalmach wykorzystał rzut karny po zagraniu ręką przez zawodnika gospodarzy. Minutę później Jakub Stalmach wykorzystał podanie Piotra Bentkowskiego i już mieliśmy remis. W 45′ Piotr Bentkowski wykorzystał podanie Jakuba Stalmacha, dzięki czemu wyszliśmy na prowadzenie. W 48′ bramkę głową zdobył Radek Dudkowski, po dobrym dośrodkowaniu Kuby Kopacza. Po zdobyciu przewagi gra wyrównała się. Nie brakowało jednak sytuacji do podwyższenia prowadzenia. W 62′ po jednej z kontr Franek Tomalak wykorzystał podanie Jakuba Stalmacha podwyższając prowadzenie. W końcówce powinniśmy jeszcze zdobyć gola, jednak Jakub Stalmach nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Przeciwnicy odpowiedzieli z kolei strzałem w poprzeczkę. Wynik końcowy: 2:5 

Cieszy zwycięstwo i bardzo dobra druga połowa w naszym wykonaniu. Kolejny mecz rozegramy z Drukarzem II Warszawa, 24 kwietnia o godzinie 17:30 w Serocku. Zapraszamy do kibicowania!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *