Młodzik D2 Niebieska

W ubiegłą niedzielę rozegraliśmy sparing z zespołem FFK Warszawa.

Pierwsza połowa rozgrywana była w szybkim tempie. Dzięki trafieniom Igorów Rosłona i Makowskiego schodziliśmy na przerwę z przewagą jednej bramki. Nasza obrona dała się zaskoczyć tylko jeden raz, gdy przeciwnicy przeprowadzili skuteczny kontratak.

W drugiej połowie tempo meczu nieco spadło, ale nie nasza skuteczność. Dzięki szybko wyprowadzanym akcjom i skutecznym odbiorom piłki już na połowie przeciwnika, udało się strzelić Nam kilka bramek. Rywale w tej połowie odpowiedzieli również tylko jednym trafieniem.

Cieszy, że trenowane ostatnio elementy przekładają się na coraz lepszą grę Naszej Drużyny. Chłopcy z każdym kolejnym meczem są coraz bardziej świadomi swoich zadań na boisku.

Gościom dziękujemy bardzo za przyjazd i do zobaczenia na boisku.

Już w niedzielę czeka nas kolejny ligowy mecz. Naszym przeciwnikiem będzie Legionovia II Legionowo.

🎥Skrót meczu: https://youtu.be/EiSCgK_Htcc

Strzelcy bramek:
Igor Rosłon ⚽
Igor Makowski ⚽⚽⚽
Szymon Śledziewski ⚽⚽

Asysty:
Szymon Śledziewski 🅰🅰🅰
Igor Makowski 🅰

Grali: Filip Nowak, Alvaro Kędzierski, Arek Trzonkowski, Gabriel Krawczyk, Szymon Śledziewski, Jan Chełstowski, Igor Makowski, Igor Rosłon, Wojtek Wesołowski, Szymon Tyszkiewicz, Kuba Stańczak, Krzysztof Borkowski, Jan Kaczorowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *