Młodzik D2 Niebieska

W ubiegłą niedzielę rozegraliśmy sparing z zespołem FFK Warszawa.

Pierwsza połowa rozgrywana była w szybkim tempie. Dzięki trafieniom Igorów Rosłona i Makowskiego schodziliśmy na przerwę z przewagą jednej bramki. Nasza obrona dała się zaskoczyć tylko jeden raz, gdy przeciwnicy przeprowadzili skuteczny kontratak.

W drugiej połowie tempo meczu nieco spadło, ale nie nasza skuteczność. Dzięki szybko wyprowadzanym akcjom i skutecznym odbiorom piłki już na połowie przeciwnika, udało się strzelić Nam kilka bramek. Rywale w tej połowie odpowiedzieli również tylko jednym trafieniem.

Cieszy, że trenowane ostatnio elementy przekładają się na coraz lepszą grę Naszej Drużyny. Chłopcy z każdym kolejnym meczem są coraz bardziej świadomi swoich zadań na boisku.

Gościom dziękujemy bardzo za przyjazd i do zobaczenia na boisku.

Już w niedzielę czeka nas kolejny ligowy mecz. Naszym przeciwnikiem będzie Legionovia II Legionowo.

🎥Skrót meczu: https://youtu.be/EiSCgK_Htcc

Strzelcy bramek:
Igor Rosłon ⚽
Igor Makowski ⚽⚽⚽
Szymon Śledziewski ⚽⚽

Asysty:
Szymon Śledziewski 🅰🅰🅰
Igor Makowski 🅰

Grali: Filip Nowak, Alvaro Kędzierski, Arek Trzonkowski, Gabriel Krawczyk, Szymon Śledziewski, Jan Chełstowski, Igor Makowski, Igor Rosłon, Wojtek Wesołowski, Szymon Tyszkiewicz, Kuba Stańczak, Krzysztof Borkowski, Jan Kaczorowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *