W trzeciej kolejce rozgrywek IV ligi młodzików podejmowaliśmy na własnym boisku zespół KS Łomianki.

IMAG1365.jak zmniejszyc fotke pl

Po ostatnim meczu z Legionem, gdzie gra była nie najlepsza chłopcy wybiegli z myślą, żeby gra wyglądała znacznie lepej. Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany z sytuacjami dla obydwu drużyn, prowadziliśmy 1:0 ale w dwie minuty straciliśmy dwie bramki i niestety na przerwę schodziliśmy przegrywając jedną bramką. Po przerwie przeciwnicy grali znacznie lepiej od nas i dołożyli jeszcze trzy bramki a my tylko jedną i niestety przegraliśmy rożnicą 3 bramek. Jeżeli chodzi o grę i realizację założeń to nie wszystko zostało zrealizowane ale było dużo dobrych akcji i poziom gry był lepszy jak w poprzednim meczu. Należy pochwalić chłopców zaa konsekwentne realizowanie założeń meczowych i nieuleganie podpowiedziom kibiców z trybun. Przeciwnicy byli w dniu dzisiejszym silniejszą drużyną, dlatego porażkę przyjmujemy z pokorą i pracujemy dalej. Za tydzień w sobotę gramy z Liderem Zakroczym na wyjeździe.

KS Sokół Serock-KS Łomianki 5:2(1:2)

Skład: Składanek, Petrosyan, Małakiewicz, Jędrysiak M., Winnicki, Drepsiak, Kurcz K., Szymańczyk, Płoński, Krzyczkowski, Grabowski, Wdowiak S.

Bramki: Drepsiak as. Małkiewicz, Drepsiak as. Płoński