W sobotnie popołudnie zagraliśmy kolejny mecz ligowy z Farmacją Tarchomin na naszym boisku.

22050323 2292027081023582 6019141202038877033 n

Do meczu przystąpiliśmy ze sporą ilością zmian w stosunku do poprzedniego meczu z powodu chorób, kartek i kontuzji. W pierwszej połowie można było skorzystać z kilku zawodników pierwszej drużyny ale tylko w wymiarze 45 minut co dodało ogromnej jakości w grze zespołu. Pierwsza połowa zkończyła się 1:0 dla nas po pięknym strzale Adama Zycha, niestety nie wykorzystaliśmy w tej części gry kilku świetnych sytuacji do zdobycia gola. W przerwie nastąpiły 4 wymuszone zmiany co przełożyło się na obraz gry w drugiej połowie. Mecz był w tej części wyrównany ale to my popełniliśmy kilka dziecinnych błędów i straciliśmy aż cztery bramki strzelając tylko dwie. Do ostatniej akcji drużyna ambitnie walczyła o zdobycie wyrównującej bramki ale sztuka ta się nie udała i doznaliśmy porażki 3:4. Kluczowa w tym meczu był pierwsza polowa, strzelenie kilku bramek, które powinny paść dałoby napewno wygraną.

Sokół II OSIR Serock-Farmacja Tarchomin 3:4 (1:0)

Skład: Fijołek (46min.Bandowski), Smoliński,Chmura, Kostia, Brodnicki (46min. Zawistowski), Szuba, Zych, Przybysz, Wiraszka (46min. Korbuszewski), Kowalski (46min. Dytyniak), Stańczak (46min. Kwaśniak),

Bramki: Zych, Szuba, Kostia as. Zych

Żółte kartki: Zych, Szuba, Dytyniak