W sobotę rozegraliśmy pierwszy oficjalny mecz w sezonie piłkarskim 2016/17,był to mecz w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu warszawskiego.Naszym przeciwnikiem była drużyna Mazura Radzymin,wcześniej  miała miejsce prezentacja naszej drużyny podczas inauguracji sezonu piłkarskiego oraz mecz pierwszej drużyny w lidze okręgowej.

Mecz zakończył się wysoką porażką,chłopcy nie sprostali drużynie grającej na codzień w wyższej lidze.W pierwszej połowie meczu nawiązaliśmy walkę z przeciwnikiem i gra wyglądała dobrze,natomiast w drugiej połowie przeciwnik strzelił szybko kilka bramek i mecz był rozstrzygnięty.Przyczyną tego stanu rzeczy była czerwona kartka dla jednego z zawodników i gra przez 45 minut w dziesiątkę,zanim drużyna sie pozbierała po tym incydencie staraty bramkowe były zbyt duże do odrobienia.Należy pamiętać,że w tym kształcie drużyna dopiero zaczęła pracę i zawodnicy spotkali sie po raz pierwszy ze sobą,spora grupa młodych zawodników zagrała swój pierwszy oficjalny mecz w piłce seniorskiej.Zdecydowaną większość kadry stanowią młodzi zawodnicy rocznik 96 i młodsi.

Sokół II Osir Serock-Mazur Radzymin 2:6(1:2)

Bramki:Kaniewski-2 32 i 60 min.

Sklad:Bandowski-Wikiera,Jakubowski(66min.Lewandowski Marcin),Kostia,Wiśniewski-Guzek(45min.Matusiak),Tyka(60min.Jasiński),Szuba,Kaczmarczyk,Chudy-Kaniewski(60min.Cegiełka)

Czerwona kartka-Wiśniewski

Zółte kartki-Wiśniewskix2,Kaczmarczyk,Tyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *