Święto w Serocku! 5 runda Okręgowego Pucharu Polski, na Naszym Stadionie, w Domu, u Siebie 🙂

W środę, 23.09.2020 podejmowaliśmy IV ligową Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki. Mecz rozpoczęliśmy ostrożnie. Ożarowianka wykorzystała w 15′ minucie nasz błąd i wyszła na prowadzenie. MYDLARZE potrzebowali trochę żeby wejść w mecz, IV ligowiec dalej atakował i mógł podwyższyć wynik spotkania. Artur Rawa z setką, jednak nad poprzeczką, kontakt w polu karnym na Sylwku Szambelanie, jednak sędzia nie gwizdnął. W końcu 44′ minuta i kolejne przewinienie w polu karnym na naszym zawodniku. Tym razem sędzia się nie wahał i pokazał na wapno. Rafał Choszcz po rękawicach bramkarza w lewy dolny róg i mamy 1:1. Z takim wynikiem udaliśmy się do szatni!

W drugiej połowie Sokół od początku przejął inicjatywę i stwarzał sobie sytuacje! Nasza gra wyglądała bardzo dobrze! W 78′ minucie Krystian Szambelan na 2:1 dla Mydlarzy! Fenomenalna akcją popisał się nasz 16 letni bramkarz Patryk Dąbek, który przy stanie 2:1 wyciągnął setkę w pięknym stylu! Brawo Patryk! Kto wie jakby mecz się potoczył gdyby ta piłka wpadła do siatki! w 82′ minucie ponownie Krystian Szambelan który zastąpił w przerwie swojego brata Sylwka i mamy 3:1. W 90′ minucie kolejna i ostatnia bramka dla nas! Patryk Olszewski na 4:1.

Meldujemy się w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski!

Brawo Drużyna, Brawo MYDLARZE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *