W niedzielę rezerwy Sokoła rozegrały mecz sparingowy z Dębem Wieliszew II,mecz odbył sie na dobrym trawiastym boisku w Komornicy.Był to już drugi sparing drużyny rezerw,w czwartek drużyna doznała porażki 4-8 z pierwszą drużyną Sokoła.Wczorajsza rywalizacja z ligowym rywalem zakończyła się remisem 1:1(0:1),na prowadzenie wyszliśmy już w 3 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Wiśniewskiego gola strzelił Kostia.Mecz był ciekawy i toczony w dobrym tempie,obydwie drużyny miały sporo sytuacji do strzelenia bramek ale zabrakło skuteczności.Nasza drużyna została zasilona przez młodych zawodników z roczników 98,99 i 2000,chłopaki pilnie trenują i wkomponowują sie w drużynę zbierając swoje pierwsze doświadczenia w piłce seniorskiej.

Dąb II Wieliszew-Sokół II Osir Serock 1:1(0-1)

Sklad drużyny:Bednarz-Wikiera,Wisniewski,Brodnicki,Jakubowski-Matusiak,Kostia,Szuba,jagielski,Głowacki-Kaniewski grali jeszcze Jasiński,Merda.

Bramka:3min. Kostia,asysta Wiśniewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *