Reprezentacja Powiatu Rocznika 2010 wystąpiła w turnieju Niepodległości

Mimo licznych braków kadrowych trenerzy skorzystali z nowych zawodników dla których był to sprawdzian. Krótko podsumowując występ naszej drużyny to 3 zwycięstwa 1 remis oraz 2 porażki. Drużyna REPRE2010 opada w jednej 1/8 z drużyna Hattrick Białystok która ostatecznie zajmuje 2 miejsce w całym turnieju. Turniej stał na wysokim poziomie gdzie w ostatnim meczu nasi zawodnicy zapewnili sobie wyjście z grupy pokonując do świetnym spotkaniu Znicz Pruszków 3:0.

Mecz 1/8 to spotkanie w które wchodzi dobrze nasza drużyna prowadzi 1:0 po pięknej bramce z rzutu wolnego. Niestety końcówka meczu błędy i przegrywamy 1:3

Podsumowując możemy być zadowoleni z zawodników oraz zaangażowania jakie pokazali na boisku. Pozostaje pewien niedosyt ale to są uroki piłki nożnej. Wyciągamy wnioski i czekamy na kolejne dobre mecze w wykonaniu Reprezentacji Powiatu Legionowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *