Sokół Serock FDA Wieliszew 23.09

W sobotnie przedpołudnie, 23 września 2017 roku, rozegraliśmy mecz u siebie z drużyną FDA Wieliszew w ramach rozgrywek ligowych. Zapraszam do zapoznania się z relacją z meczu.

 Skład: Zyskowski Sz. – Dudkowski R. (Ślęzak M.), Jeż M. (c), Kujawka M., Kowalewski M.(Sperczyński T.), Oktaba M.(Kryśkiewicz R.), Malanowski D. (Kaczmarczyk A.),Kopacz J.(Ostrowski A.), Kurcz Sz. (Tomalak F.), Nalazek J.,Bentkowski P. (Szachna K.)

Mecz z FDA Wieliszew był spotkaniem, które przyciągnęło na trybuny kibiców zarówno Sokoła, jak i kibiców gości. Naszym celem było zwycięstwo po dobrej grze, co częściowo się udało. Od początku mieliśmy przewagę, a już w 2′ Jakub Nalazek po podaniu Piotra Bentkowskiego, strzelił gola dającego nam prowadzenie. W 5′ przydarzył nam się jeden z nielicznych błędów w obronie, po którym straciliśmy gola. W 10′ spotkania po faulu na jednym z naszych zawodników, sędzia odgwizdał faul i podyktował rzut wolny dla naszej drużyny. Po pięknym uderzeniu Jakuba Kopacza ponownie wyszliśmy na prowadzenie. Mimo,że byliśmy drużyną lepszą piłkarsko, to gra nie układała się do końca po naszej myśli. Nie szanowaliśmy piłki i wybieraliśmy zbyt proste rozwiązania przy rozegraniu piłki. W 21′ wprowadzony na boisko Rafał Kryśkiewicz zdobył gola, po bardzo ładnym dośrodkowaniu Szymona Kurcza z rzutu rożnego. W 35′ rywale podarowali nam gola, strzelając sobie samobója. Wynik do przerwy: 4:1

Po przerwie nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej i z pewnością kibice mieli na co popatrzeć. Zaczęliśmy szanować piłkę, która zaczęła momentami krążyć jak po sznurku. W 47′ udokumentowaliśmy swoją przewagę, po trafieniu Jakuba Kopacza. Asystę przy trafieniu Jakuba zaliczył Rafał Kryśkiewicz. W końcówce spotkania zaczęliśmy w końcu zdobywać bramki. W 62′ Jakub Kopacz skompletował hattricka po asyście Antka Ostrowskiego. Minutę później kibice obejrzeli chyba najładniejszego gola w tym spotkaniu. Jakub Nalazek w środkowej strefie boiska odebrał piłkę zawodnikowi FDA, swobodnie minął około 6 przeciwników, po czym spokojnie wykończył swoją akcję skutecznym strzałem. Chwilę później nasz napastnik fantastycznie uderzył z dystansu, a piłka po jego strzale uderzyła w spojenie słupka z poprzeczką – niestety tym razem piłka nie wpadła do bramki. W 66′ spotkania Jakub Nalazek strzelił trzeciego gola, po ładnej asyście Karola Szachny. W 71′ spotkania, a więc już w doliczonym czasie gry, Jakub Nalazek ustalił wynik spotkania. Asystę przy golu ponownie zaliczył Karol Szachna. Wynik końcowy: 9:1

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z meczu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *