Kolejny sparing w tym roku rozegraliśmy na orliku w Serocku w sobotę 19.01.2019 r. Naszymi rywalami byli koledzy z grupy młodzików Sokoła.

Na tym meczu zameldowali się wszyscy zdolni do gry i trenujący chłopcy, czyli aż 14-tu zawodników. Z uwagi na to mecz rozegraliśmy w systemie 8 x 10 minut, a każdy zawodnik naszego zespołu rozegrał pełne 40 minut. Jak zawsze naszym celem było zdobywanie cennego doświadczenia boiskowego i sprawdzenie w warunkach gry meczowej elementów nauczanych podczas treningów. Nasze dwie 7-mio osobowe grupy grały zamiennie po 10 minut, a następnie przez kolejną część rozgrywały małą grę treningową między sobą. W ocenie meczu można być zadowolonym z pierwszych 4-ech części spotkania. Po 40-tu minutach gry prowadziliśmy z rywalami 6:2 i nasza gra wyglądała dobrze, mimo utrudnionych warunków na boisku. Kolejne trzy części gry, od 40-tej do 70-tej minuty były w naszym wykonaniu słabe. Gra była chaotyczna i nieskuteczna, przez co koledzy zdołali zbliżyć się do nas wynikiem 6:5. Najbardziej emocjonująca była ostatnia część gry, gdy na 5 minut przed końcem rywale wyrównali stan meczu na 6:6, po czym w ostatniej akcji spotkania Szymon Bogdański strzałem lewą nogą dał nam wygraną. Cieszyć może fakt, że chłopcy podzieleni na dwie grupy grali na podobnym poziomie piłkarskim, co świadczy o sile zespołu.

 

Sobota 19.01.2019 r. godz. 11.00, Boisko Orlik w Serocku, czas gry 8 x 10′

KS Sokół Serock Orlik E1 gr. niebieska – KS Sokół Serock Młodzik D1 gr. żółta 7:6

(2:0, 1:1, 1:0, 2:1, 0:0, 0:1, 0:2, 1:1)

Skład Sokoła:

Michał Błażkowski, Patryk Brejnak, Szymon Bogdański, Bartosz Druchniak, Krzysztof Gajewski, Cezary Jędrzejewski, Oskar Kurowski, Filip Młynkowski, Nataniel Opałka, Grzegorz Przybyszewski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak, Sylwester Wójcik.

Gole: Brejnak 2, Błażkowski 1, Bogdański 1, Druchniak 1, Przybyszewski 1, Szajda 1.

Asysty: Gajewski 1, Przybyszewski 1, Szajda 1.

Trener: Tomasz Luks.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *