W  niedzielę rozegraliśmy kolejne mecze sparignowe, tym razem na boisku w Nowym Dworze Mazowieckim z gospodarzami Świtem i drużyną PAF Płońsk.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Najpierw zagraliśmy 35 minut ze Świtem a po krótkiej przerwie z Płońskiem również 35 minut. W pierwszym meczu przeciwnicy byli zdecydowanie lepsi od nas i zasłużenie wygrali 3:0 pokazując, że nie przypadkowo grają w II lidze okręgowej. W meczu z Płońskiem byliśmy równorzędnym przeciwnikiem grając zdecydowanie lepiej jak w poprzednim meczu. Po wrównanym spotkaniu przegraliśmy minimalnie tracąc bramkę w początkowych minutach meczu. Szczególnie zadowolonym można być z gry w drugim meczu i realizacji założen szkoleniowych ćwiczonych na treningach. Chłopcy podczas tego meczu przeprowadzili dużo ładnych akcji w ataku oraz mieli sporo dobrych interwencji w grze obronnej.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki-AP Sokół Serock 3:0

AP Sokół Serock-PAF Płońsk 0:1

Skład: Sałata, Raczkowski, Stepień, Wdowiak, Jędrysiak, Petrosyan, Rozkosz, Winnicki, Bujanowicz, Zakrzewski, Szymańczyk K.