Trampkarz C1 Żółta
Podsumowanie punktacji treningowej

Wszyscy zawodnicy Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock przez cały sezon podczas treningów i meczów zdobywają punkty treningowe. Nie inaczej wyglądało to w grupie Trampkarzy Żółtej gdzie trenują chłopcy z roczników 2005, 2006, 2007. Dzięki stosowanej punktacji każdy zawodnik podchodzi ambitnie do treningu chcąc zdobyć dodatkowe punkty za ćwiczenia i określone gry. Najwięcej punktów mogą zdobyć zawodnicy, którzy mają doskonałą frekwencję treningową a w czasie treningów i meczów wygrywają różne formy rywalizacji. Natomiast w przypadku nieobecności informują o tym trenera i są usprawiedliwieni.
Punktacja:
2 pkt. – obecność na treningu
1 pkt. – usprawiedliwiona nieobecność na treningu
0 pkt. – nieusprawiedliwiona nieobecność na treningu
2 pkt. – dodatkowe za rywalizację podczas każdego treningu
0 – 6 pkt. – za mecz w zależności od postawy

Powyższa punktacja powoduje, że treningi są bardziej atrakcyjne a zawodnicy ciagle pytają jak można zdobyć dodatkowe punkty baradzo angażując się w trening. Punktacja ta jest podstawą do powołań na mecze, turnieje oraz daje możliwość awansu do wyższej grupy bardziej zaawansowanej w danym roczniku funkcjonujących w systemie naszej akademii.
Najlepsi w grupie Trampkarz C1 Żółta :
Maciej Zalewski – 188 pkt
Szymon Koński – 157 pkt.
Łukasz Rydzewski – 156 pkt.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Maciek Zalewski, który dzięki bardzo dobrej frekwencji treningowej na poziome 90 procent oraz ambicji wykazywanej podczas treningów zdecydowanie podniósł swoje umiejętności piłkarskie. Dzięki swojej ciężkiej pracy i doskonałej współpracy na linii zawodnik – trener- rodzic awansował i przeszedł z początkiem lutego do grupy Trammkarz C 2 Niebieska gdzie zbiera bardzo dobre recenzje trenera prowadzącego. Maciek dodatkowo jest bardzo skromnym, kulturalnym, pomocnym chłopcem zawsze skoncentrowanym i słuchającym trnerów. Z wieloletniego doświadczenia trenerskiego wiem, że właśnie tacy pikarze rokuja dobrze na przyszłość i jest duża szansa, że będą grali w wieku dorosłym w piłkę na poziomie seniorskim.
Maciek gratuluję serdecznie tobie i chłopcom z pozostałych miejsc podium!!!

Trener Mariusz Rosiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *