W niedzielę 25.10. 3 drużyny Akademii Sokoła Serock rozegrały wyjazdowe mecze ligowe z zespołami Legionovii Legionowo.

Trampkarz C1 Niebieska

Mecz Naszej drużyny trampkarzy był bardzo wyrównany. Obie drużyny stwarzały sobie sporo okazji podbramkowych, jednak zawodziła skuteczność. W ostatniej minucie pierwszej połowy meczu mieliśmy świetną sytuację sam na sam z bramkarzem do objęcia prowadzenia, ale zamiast tego to rywale wyprowadzili kontratak i prowadzili 1:0. Już 4 minuty po przerwie wyrównaliśmy, tym razem wykorzystując pojedynek z bramkarzem gospodarzy. Mecz mógł się podobać, gdyż był bardzo zacięty. Bardziej skuteczni pod bramką byli chłopcy z Legionowa i dzięki temu to oni zdobyli 3 punkty.

KS Legionovia II – KS Sokół Serock 3:1 (1:0)

Bramki: 44′ Maciej Zalewski (asysta Mikołaj Małkiewicz)

Młodzik D2 Niebieska

Legionovia II wzmocniona wieloma zawodnikami pierwszej drużyny była bez wątpienia faworytem tego meczu. Nasi chłopcy podeszli do meczu bardzo skoncentrowani i dzielnie stawili czoła Rywalom. Mimo przewagi Gospodarzy, Młode Sokoły dzielnie się broniły, wyprowadzając co jakiś czas groźne kontrataki. Niestety w drugiej połowie Legionovia przełamała Nasze szyki obronne i dwukrotnie pokonała Naszego bramkarza. My odpowiedzieliśmy tylko jednym trafieniem Igora Makowskiego z rzutu wolnego. Z odrobiną szczęścia Nasz zespół mógł sprawić tego dnia niespodziankę.

Należy podkreślić, że większość Naszego zespołu stanowią chłopcy urodzeni w 2010 r, którzy z powodzeniem rywalizują z rok starszymi kolegami.

Bramka: Igor Makowski

Grali: Filip Nowak, Alvaro Kędzierski, Arek Trzonkowski, Gabriel Krawczyk, Szymon Śledziewski, Jan Chełstowski, Igor Makowski, Wojtek Wesołowski, Szymon Tyszkiewicz, Kuba Stańczak, Krzysztof Borkowski, Jan Kaczorowski, Natan Szymański.

Orlik E2 Niebieska

Orliki udanie zrewanżowały się za pierwszy przegrany mecz w Serocku. W rewanżu po pasjonującym starciu i walce do ostatnich sekund meczu odnieśliśmy zwycięstwo. Mimo niekorzystnego wyniku po 3 kwarcie, Nasz zespół dzięki walce do końca odwrócił losy tego meczu.

Bramki:
Mikołaj Orłowski ⚽
Franek Szrama ⚽⚽⚽⚽⚽
Olek Szymański ⚽⚽
Jan Smykla ⚽
Paweł Zimolużyński ⚽

Grali: Kacper Zubert, Mikołaj Orłowski, Szymon Baranowski, Franek Szrama, Olek Szymański, Jan Smykla, Grześ Pieńkosz, Kuba Malarski, Paweł Zimolużyński, Jan Gdula.

Dziękujemy zespołom Akademia Legionovii Legionowo za sportową rywalizację 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *