W niedzielę 28.05.2017 roku rozgrywaliśmy kolejny turniej Ligi Powiatowej. Tym razem rozgrywki zawitały do Wieliszewa. Trenerzy grup E i F z powodu licznych nieobecności zdecydowali się połączyć na ten turniej swoje grupy.

Pierwszym przeciwnikiem była drużyna Wisły Jabłonna, która od początku meczu przeważała. Nasz zespół bronił się dzielnie, kilkukrotnie zagrażając obronie rywali. Na pierwszą połowę zeszliśmy z jednobramkową stratą. Druga połowa zaczęła się od dwóch mocnych uderzeń rywali. Po dwóch kontratakach, wykorzystując spadek koncentracji pozwoliliśmy zespołowi Wisły na wbicie nam dwóch bramek. W związku z trudnymi warunkami do gry (turniej rozgrywany był w pełnym słońcu) dokonaliśmy wielu zmian w składzie. Mecz zakończył się wynikiem 0:5 dla naszych rywali.

W drugim meczu przyszło nam się mierzyć z AP 11 Legionowo, niestety mecz nie zaczął się dla nas szczęśliwie. Po dwóch rajdach lewą stroną boiska, rywal strzelił nam 2 bramki i taki rezultat utrzymał się do przerwy. Druga połowa była zupełnym przeciwieństwem pierwszej. Nasz zespół przejął inicjatywę i nie pozwolił rywalom na wiele. Najpierw Natan Szymański zdobył piękną bramkę z dystansu, później Eryk dobił piłkę z najbliższej odległości. W międzyczasie Filip obronił karnego za co należą mu się wielkie brawa. Remis nas nie satysfakcjonował i niedługo potem strzeliliśmy trzecią bramkę po świetnym indywidualnym rajdzie Oliwiera. Nasz zespół zostawił w tym meczu wiele serca na boisku, widać było determinację i walkę do końca. Brawo drużyna!

W ostatnim naszym meczu na tym turnieju zmierzyliśmy się z Grupą D naszej Akademii. Szansę otrzymali zawodnicy, którzy w dwóch poprzednich meczach rozegrali mniej minut. Pojedynek zakończył się wynikiem 0:6 dla naszych rywali.

Komplet wyników:

AP „Sokół” Serock E – Wisła Jabłonna 0:5

AP „Sokół” Serock E – AP 11 Legionowo 3:2

AP „Sokół” Serock E – AP „Sokół” Serock D 0:6

 

 

We wtorek rozegraliśmy wyjazdowy mecz w Pułtusku z drużyną Młode Orły Nadnarwianki. Od początku mecz był bardzo wyrównany, lecz z czasem to rywale zaczęli dochodzić coraz częściej do sytuacji strzeleckich. To gospodarze strzelili pierwszą bramkę, a my w niedługim czasie doprowadziliśmy do wyrównania. Rywale zdołali nam jeszcze strzelić 5 bramek, a Nas pomimo wielu okazji stać było na strzelenie w sumie 3 bramek. Mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla zespołu Gospodarzy. Mecz był doskonałą okazją do przetestowania kilku zawodników na nowych pozycjach. Cieszy duża ilość sytuacji strzeleckich, lecz musimy popracować nad ich wykończeniem.

Z niecierpliwością czekamy na rewanż, który odbędzie się w ciągu 2 tygodni.

Grali: Gębalik Alex, Jędrzejewski Cezary, Leszczyński Jakub, Merda Eryk, Mikosza Kacper, Mioduszewski Franciszek, Musiał Stanisław, Nalewajek Adam, Opałka Nataniel, Przybyszewski Grzegorz, Rybicki Oliwier, Sroczkowski Robert, Szymański Natan, Żołyński Filip. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *