W dniach 31.07 – 02.08.2017 roku na stadionie Polonii Warszawa rozgrywany był X Turniej o Puchar Pamięci Małego Powstańca. W turnieju uczestniczyło dziesięć zespołów z Polski, Niemiec, Ukrainy oraz Wielkiej Brytanii. Zawody były jednym z wydarzeń odbywających się w ramach obchodów 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

W Turnieju wystąpiły następujące drużyny: MKS Polonia Warszawa, KS Soccer Słupno, KS Sokół Serock, WBS Warszawa, Akademia Mistrzów Cracovia, Fortuna Dusseldorf (Niemcy), SDuSZoR-4 Lwów (Ukraina), Karpaty Lwów (Ukraina), 303 Polish Soccer Club Northampton (Wielka Brytania), The Eight FC (Wielka Brytania).

Naszą drużynę reprezentował rocznik 2006/2007, czyli zawodnicy z grupy B i C oraz jeden zawodnik z grupy A Akademii Piłkarskiej. Trenerem drużyny był Mariusz Rosiński, którego wspierali: Leszek Wierzbowski – wiceprezes zarządu KS Sokół Serock oraz Konrad Brodnicki, trener grupy H Akademii Piłkarskiej.

IMAG0688.jak zmniejszyc fotke pl

W fazie grupowej nasza drużyna rozegrała następujące mecze:

KS Sokół Serock – SDuSZoR-4 Lwów (Ukraina) 1-12

Bramkę zdobył: Olaf Bujanowicz

KS Sokół Serock – The Eight (Wielka Brytania) 4-2

Bramki zdobyli: Olaf Bujanowicz, Marcin Rozkosz x2, Mikołaj Langer,Michał Duchnowski

KS Sokół Serock – Akademia Mistrzów Cracovia 0-13

KS Sokół Serock – Karpaty Lwów (Ukraina) 1-4

Bramkę zdobył: Daniel Malanowski

Drużyna zajęła 4 miejsce w grupie, co pozwoliło na grę o 7 miejsce w turnieju.

 

Mecz o VII miejsce:

KS Sokół Serock – WBS Warszawa 5:4

Bramki zdobyli: Marcin Rozkosz x3, Daniel Malanowski x2

 

Skład: Składanek, Sałata, Winnicki, Małkiewicz, Malanowski, Rozkosz, Bujanowicz, Wdowiak, Zakrzewska, Langer, Duchnowski, Kurcz, Szymańczyk, Petrosyan, Jędrysiak, Oktaba

Tegoroczny występ był najlepszym w dotychczasowej historii udziału naszych drużyn w tym prestiżowym turnieju. Gratulujemy zatem trenerowi Mariuszowi Rosińskiemu dobrego występu oraz zawodnikom, dla których turniej był niewątpliwie wielkim przeżyciem! Dodatkowo trener Mariusz Rosiński został wyróżniony nagrodą dla najlepszego trenera turnieju. Brawo!

IMAG0670.jak zmniejszyc fotke pl

IMAG0671.jak zmniejszyc fotke pl

IMAG0673.jak zmniejszyc fotke pl

IMAG0683.jak zmniejszyc fotke pl

IMAG0684.jak zmniejszyc fotke pl

IMAG0689.jak zmniejszyc fotke pl

IMAG0694.jak zmniejszyc fotke pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *