Zamknij
Zamknij
Zamknij

Wysoka przegrana Trampkarzy- Sparta Jazgarzew – Sokół 18:0

Wysoka przegrana Trampkarzy w 1. kolejce ligowej

Niestety w pierwszym meczu nowego sezonu nasza drużyna Trampkarzy C1 (rocznik 2006/07) wysoko przegrała na wyjeździe ze Spartą Jazgarzew, 18:0. Silni fizycznie rywale nie pozwolili na dużo naszym zawodnikom. Szwankowała też skuteczność, bo mimo kilku bardzo dobrych okazji strzeleckich, nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Mecz kompletnie nam nie wyszedł i trzeba będzie wyciągnąć z niego dużo wniosków na kolejne mecze.

Sparta Jazgarzew – KS Sokół Serock 18:0

Okazja do rehabilitacji i zdobycia pierwszych punktów już za tydzień w kolejnym wyjazdowym meczu z Polską Szkołą Futbolu w sobotę 12 września

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy