KS SOKÓŁ II SEROCK – FARMACJA TARCHOMIN   8 – 1 (3-0)

15 Maja rezerwy Sokoła podejmowały na własnym boisku drużynę Farmacja Tarchomin. Sokół II odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej.

Sokół na mecz wyszedł w bardzo ofensywnym ustawieniu i już od pierwszych minut było widać że dominuje na boisku. W pierwszej połowie Serock stworzył sobie bardzo dużo akcji bramkowych ale brakowało cierpliwości. Bramka na 1-0 padła w 22minucie, pięknym strzałem popisał się Jakub Cegiełka. W 30 minucie było 2-0 ponownie bramkarza gości pokonał Kuba. W 44 minucie wynik na  3-0 podwyższył Krystian Szambelan, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Bramkarzowi gości.

Po przerwie, w 48 minucie bramkę zdobyli goście, którzy wykorzystali błąd w ustawieniu obrońców. W drugiej połowie sama gra dużo się nie zmieniła, Sokół dłużej utrzymywał się przy piłce i zepchnął gości do obrony. Kolejne bramki były kwestią czasu. Dobrą zmianę dał Patryk Serafin, który po przerwie zdobył 3 bramki. Na listę strzelców dopisał się jeszcze Jeremi Michalak i ponownie Krystian Szambelan. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem ( 8:1) rezerw Serocka . kolejne spotkanie Sokół II rozegra 25 Maja w Serocku, przeciwnikiem będzie drużyna Orły Zielonka.

Sokół wystąpił w składzie: Kardynał Łukasz, Jędrysiak Michał, Koza Adrian, Wiśniewski Mariusz, Lipski Tomasz, Tyka Patryk, Jaczyński Tomasz, Szambelan Krystian, Darkowski Szymon, Michalak Jeremi, Cegiełka Jakub.

Z ławki: Serafin Patryk, Groszkiewicz Adrian, Sitek Kacper, Chmura Kamil, Kwaśniak Rafał, Fijołek Dominik.