W dniu dzisiejszym naszym przeciwnikiem w rozgrywkach B klasy były rezerwy Mazura Radzymin,które jak do tej pory wygrały wszystkie mecze.Wynik meczu niekorzystny,wpływ na to miały pewne zawirowania przed meczem związane ze spóźnieniami zawodników oraz spoźnieniem sędziego.Do przerwy przegrywaliśmy 0-3 ale w drugiej połowie piłkarze podnieśli się i doprowadzili do wyrównania.Dokanane w przerwie dwie zmiany spowodowały ożywienie gry i znaczną poprawę gry w obronie.Mimo kilku dobrych sytuacji nie strzeliliśmy więcej bramek a przeciwnik wyprowadził dwie kontry zdobywając dwie bramki decydujące o naszej przegranej.Cieszy,że po raz kolejny nasza młoda drużyna była lepsza piłkarsko od przeciwników z Radzymina i zbieranie doświadczeń powinno procentować w przyszłości.Drużyna grała sporo piłką,brakowało tylko jeszcze więcej cierpliwości w rozegraniu piłki ale to jest chyba prawo młodości.

Sokół II OSIR Serock-Mazur II Radzymin 3:5(0:3)

Skład:Bednarz-Lewandowski Maciej(46min.Lewandowski Marcin),Wiśniewski,Cegiełka,Jakubowski(46min. Dytyniak),Wkiera,Szuba,Chudy(62min. Guzek),Sidun,Tyka,Kaniewski(70min.Czarnecki)

Bramki: Cegiełka(k), Dytyniak x 2