W środę, 12.08.2020, pojechaliśmy na mecz wyjazdowy do Sulejówka. Mecz został rozegrany na boisku bocznym o godzinie 17:00.

Sokół dobrze wszedł w mecz, Sylwester Szambelan wyprowadził nas na prowadzenie w 45′ minucie. W drugiej połowie gospodarze dokonali dwóch przewinień, co skutkowało dwoma karnymi dla nas. Krystian Szambelan wykonał oba karne pewnie i wynik na tablicy pokazywał 3:0. Miało to miejsce w 62′ i 69′ minucie.

W 88′ minucie, Patryk Olszewski zobaczył drugą żółtą kartkę i został wykluczony z boiska.

Rezerwy Sulejówka strzelili bramkę w 85′ minucie i wynikiem 3:1 zakończył się mecz 3 kolejki Warszawskiej Ligi Okręgowej, Grupa 1.

2 zwycięstwo MYDLARZY z rzędu! W sobotę jedziemy do beniaminka okręgówki, Naprzód Stare Babice! Pierwszy gwizdek, godzina 12:00.

Skład: Durzyński, Rosiński, Pastewka, Głowacki, Lipski, Szambelan S., Niedźwiedź, Rawa, Żuber, Cichmiński, Szambelan K.

Zmiany: 62′ Olszewski za Rawę, 62′ Choszcz za Niedźwiedź, 77′ Czarnecki za Szambelan K., 70′ Sobczyk za Lipski, 77′ Bednarz za Żuber, 77′ Markowicz za Rosiński