Zamknij
Zamknij
Zamknij
Czytaj więcej
Kadra na Rządzę Załubice
1.Bandowski Marek 2.Różycki Mikołaj 3.Kostia 4.Kaczmarczyk Sławomir 5.Ostrowski Michał 6.Lewandowski Maciej 7.Jaczyński Michał 8.Kwaśniak Rafał 9.Kaniewski Łukasz 10.Giziński Aleksander 11.Jagielski Jakub 12.Zawistowski Krystian 13.Przybysz Mateusz 14.Karpik Maciej Wyjazd sobota g.10.30, zabieramy ochraniacze i dowody tożsamości !
Czytaj więcej
Kadra B klasy na Zakroczym
1.Kostia 2.Jagielski Jakub 3.Lewandowski Maciej 4.Ostrowski Michał 5.Kwaśniak Rafał 6.Różycki Mikołaj 7.Przybysz Mateusz 8.Kaniewski Łukasz 9.Giziński Aleksander 10.Dytyniak Jakub 11.Bandowski Marek 12.Mielczarski Patryk 13.Merda Piotr 14.Chmura Kamil 15.Brodnicki Konrad 16.Zawistowski Krystian 17.Bawoł Jakub 18.Jaczyński Michał Wyjazd sobota g.11.30,zabieramy ochraniacze i dowody tożsamości!
Czytaj więcej
Kadra B klasy na mecz z Wichrem II
1.Fijołek Karol 2.Bandowski Marek 3.Zawistowski Krystian 4,Jagielski Jakub 5.Przybysz Mateusz 6.Brodnicki Konrad 7.Czarnecki Michał 8.Jasiński Konrad 9.Smoliński Jan 10.Kaniewski Łukasz 11.Jaczyński Michał 12.Ostrowski Michał 13.Bawoł Jakub 14.Chudy Daniel 15.Dytyniak Jakub Zbiórka niedziela g.15.15. Zabieramy ochraniacze i dokumenty tożsamości.
Czytaj więcej
Kadra B klasy na Radzymin
1.Fijołek Karol 2.Przybysz Mateusz 3.Chmura Kamil 4.Zawistowski Krystian 5.Jagielski Jakub 6.Kwaśniak Rafał 7.Bawoł Jakub 8.Smoliński Jan 9.Jaczyński Michał 10.Kostia 11.Ostrowski Michał 12.Szuba Jacek 13.Wiraszka Rafał Mecz sobota na naszym boisku, zbiórka g.14.00.Kadrę uzupełnią jeszcze zawodnicy pierwszej drużyny po swoim meczu.
Czytaj więcej
Kadra B klasy Farmacja
1.Malinowski Piotr 2.Fijołek Karol 3.Chmura Kamil 4.Przybysz Mateusz 5.Bawoł Jakub 6.Smoliński Jan 7.Wiraszka Rafał 8.Kwaśniak Rafał 9.Dytyniak Jakub 10.Brodnicki Konrad 11.Szuba Jacek 12.Zawistowski Krysian 13.Zych Adam 14.Kostia 15.Ostrowski Michał 16.Stańczak Marcin 17.Kowalski Bartosz   Zbiórka sobota g.15.00,gramy na naszym boisku.Zabieramy ochraniacze i dokumenty tożsamści.Proszę o info,jeżeli ktoś nie będzie!
Czytaj więcej
Kadra B klasy na Orły Zielonka
1.Bandowski Marek 2.Fijołek Karol 3.Kostia 4.Lewandowski Maciej 5.Kwaśniak Rafał 6.Giziński Rafał 7.Kaczmarczyk Sławomir 8.Jagielski Jakub 9.Chmura Kamil 10.Wiraszka Rafał 11.Szuba Jacek 12.Smoliński Jan 13.Dytyniak Jakub 14.Jaczyński Michał 15.Przybysz Mateusz 16.Lewandowski Marcin 17.Chudy Daniel 18.Brodnicki Konrad Wyjazd sobota g.16.45,zabieramy ochraniacze i dowody tożsamości!Jeżeli ktoś nie może być proszę o info!
Czytaj więcej
Kadra B klasy na Pogoń
1.Bandowski Marek 2.Kardynał Łukasz 3.Lewandowski Maciej 4.Kaczmarczyk Sławomir 5.Ostrowski Michał 6.Chudy Daniel 7.Jasiński Konrad 8.Przybysz Mateusz 9.Zawistowski Krystian 10.Lewandowski Marcin 11.Kostia 12.Brodnicki Konrad 13.Jaczyński Michał 14.Jagielski Jakub 15.Bawoł Jakub 16.Smoliński Jan Zbiórka sobota g.14.00.Kadrę uzupełnią jeszcze zawodnicy pierwszej drużyny.Zabieramy ochraniacze i dowody tożsamości.Jeżei ktoś nie może być proszę o szybkie info!    
Czytaj więcej
Kadra B klasy na mecz z Rząśnikiem
1.Bandowski Marek 2.Kardynał Łukasz 3.Smoliński Jan 4.Bawoł Jakub 5.Ostrowski Michał 6.Lewandowski Marcin 7.Lewandowski Maciej 8.Dytyniak Jakub 9.Jakubowski Patryk 10.Kostia 11.Wiraszka Rafał 12.Giziński Aleksander 13.Chudy Daniel 14.Zawistowski Krystian 15.Zych Adam 16.Jagielski Jakub 17.Oleś Kacper 18.Kwaśniak Rafał Zbiórka sobota g.14.15,mecz wyjazdowy.Zabieramy dowody tożsamości i ochraniacze. Jeżli ktoś nie może być proszę o info!
Czytaj więcej
Kadra B klasy na mecz z Dąbrówką
1.Bandowski Marek 2.Fijołek Karol 3.Smoliński Jan 4.Bawoł Jakub 5.Kaczmarczyk Eryk 6.Kaczmarczyk Sławomir 7.Stańczak Marcin 8.Dytyniak Jakub 9.Jakubowski Patryk 10.Szymański Krzysztof 11.Jaczyński Michał 12.Giziński Aleksander 13.Chudy Daniel 14.Zawistowski Krystian 15.Korbuszewski Damian 16.Jagielski Jakub 17.Przybysz Mateusz 18.Jasiński Konrad Zbiórka sobota g.12.00,mecz u siebie.Zabieramy dowody tożsamości i ochraniacze. Jeżli ktoś nie może być proszę o info,żeby powołać innego zawodnika.
Czytaj więcej
Kadra B klasy na Koronę Jadów
1.Bandowski Marek 2.Fijołek Karol 3.Brodnicki Konrad 4.Cegiełka Jakub 5.Kaczmarczyk Eryk 6.Kaczmarczyk Sławomir 7.Seroka Kamil 8.Dytyniak Jakub 9.Jakubowski Patryk 10.Lewandowski Maciej 11.Szuba Jacek 12.Lewandowski Marcin 13.Ostrowski Michał 14.Zawistowski Krystian 15.Jaczyński Michał 16.Wiraszka Rafał 17.Przybysz Mateusz 18.Jasiński Konrad Zbiórka niedziela g.13.00,mecz na wyjeździe.Zabieramy dowody tożsamości i ochraniacze. Jeżli ktoś nie może być proszę o info,żeby powołać innego zawodnika!
Czytaj więcej
Kadra na mecz ligowy z Dąb II Wieliszew
1.Bandowski Marek 2.Fijołek Karol 3.Malinowski Piotr 4.Cegiełka Jakub 5.Kaczmarczyk Eryk 6.Kostia 7.Lipski Tomasz 8.Dytyniak Jakub 9.Jagielski Jakub 10.Lewandowski Maciej 11.Różycki Mikołaj 12.Lewandowski Marcin 13.Ostrowski Michał 14.Zawistowski Krystian 15.Chmura Kamil 16.Zych Adam 17.Przybysz Mateusz Zbiórka sobota g.15.00,mecz na naszym boisku.Zabieramy dowody tożsamości i ochraniacze. Jeżli ktoś nie może być proszę o info!
Czytaj więcej
Kadra B klasy na Puchar Polski
1.Bandowski Marek 2.Fijołek Karol 3.Malinowski Piotr 4.Cegiełka Jakub 5.Jakubowski Patryk 6.Kostia 7.Jaczyński Michał 8.Kaczmarczyk Sławomir 9.Jagielski Jakub 10.Lewandowski Maciej 11.Różycki Mikołaj 12.Stańczak Marcin 13.Brodnicki Konrad 14.Zawistowski Krystian 15.Chmura Kamil 16.Zych Adam 17.Seroka Kamil Zbiórka wtorek g.16.00,mecz na naszym stadionie. Zabieramy ochraniacze i dokumenty tożsamości,które są obowiązkowe!
Czytaj więcej
Kadra B klasy na sparing z rezerwami Dębu
1.Bandowski Marek 2.Fijołek Karol 3.Malinowski Piotr 4.Wiśniewski Mariusz 5.Brodnicki Konrad 6.Dytyniak Jakub 7.Jaczyński Michał 8.Jasiński Konrad 9.Jagielski Jakub 10.Lewandowski Maciej 11.Różycki Mikołaj 12.Giziński Aleksander 13.Przybysz Mateusz 14.Zawistowski Krystian 15.Chmura Kamil 16.Mielczarski Patryk Zbiórka g.15.00 na Wolodami do Wieliszewa.Pierwszy gwizdek o g.11.00.
Czytaj więcej
Kadra B klasy na sparing z Pogonią Józefów
1.Bandowski Marek 2.Fijołek Karol 3.Malinowski Piotr 4.Wiśniewski Mariusz 5.Brodnicki Konrad 6.Dytyniak Jakub 7.Jaczyński Michał 8.Jasiński Konrad 9.Jagielski Jakub 10.Lewandowski Maciej 11.Różycki Mikołaj 12.Giziński Aleksander 13.Przybysz Mateusz 14.Zawistowski Krystian 15.Chmura Kamil 16.Mielczarski Patryk Zbiórka g.15.00 na Woli Kiełpińskiej,pierwszy gwizdek sędziego o g.16.00!Zabieramy swoje stroje do grania.
Czytaj więcej
Kadra B klasy na Farmację
1.Bednarz 2.Lewandowski Maciej 3.Merda 4.Szuba 5.Ostrowski 6.Matusiak 7.Mielczarski 8.Jaczyński Michał 9.Jagielski 10.Lewandowski Marcin 11.Kaniewski 12.Kostia 13.Giziński 14.Sidun 15.Brodnicki 16.Przybysz Mateusz Zbiórka na mecz niedziela g.10.00.Zabieramy ochraniacze i dowody tożsamości. W niedzielę o g.18.00 na stadionie odbędzie się zakończenie sezonu dla pierwszej drużyny,B klasy i trampkarzy!
Czytaj więcej
Kadra na Dąbrówkę
1.Bednarz 2.Lewandowski Maciej 3.Merda 4.Szuba 5.Ostrowski 6.Matusiak 7.Mielczarski 8.Jaczyński Michał 9.Jagielski 10.Świerczyński 11.Kaniewski 12.Lewandowski Marcin 13.Jakubowski  14.Sidun Zbiórka na mecz sobota g.9.30.Obecność obowiązkowa!
Czytaj więcej
Kadra na Dąbrówkę
1.Bednarz 2.Lewandowski Maciej 3.Merda 4.Szuba 5.Ostrowski 6.Matusiak 7.Mielczarski 8.Jaczyński Michał 9.Jagielski 10.Świerczyński 11.Kaniewski 12.Lewandowski Marcin 13.Jakubowski  14.Sidun Zbiórka na mecz sobota g.9.30.Obecność obowiązkowa!
Czytaj więcej
Powołania na Rządzę
1.Bednarz 2.Lewandowski Maciej 3.Merda 4.Szuba 5.Ostrowski 6.Matusiak 7.Mielczarski 8.Jaczyński Michał 9.Jagielski 10.Jaczyński Tomasz 11.Kaniewski 12.Kostia 13.Giziński 14.Sidun Zbiórka na mecz niedziela g.15.00.Kadrę uzupełnią jeszcze zawodnicy pierwszej drużyny!  
Czytaj więcej
Kadra na Bednarską
1.Bednarz 2.Lewandowski Maciej 3.Merda 4.Korbuszewski 5.Ostrowski 6.Matusiak 7.Mielczarski 8.Jaczyński Michał 9.Jagielski 10.Przybysz Mateusz 11.Kaniewski 12.Kostia 13.Jakubowski 14.Giziński 15.Sidun Zbiórka na mecz niedziela g.18.00,zabieramy dowody tożsamości i ochraniacze!Mecz na bocznym boisku Polonii Warszawa.
Czytaj więcej
Kadra na Dąb II Wieliszew
1.Giziński 2.Lewandowski Maciej 3.Merda 4.Korbuszewski 5.Szuba 6.Matusiak 7.Mielczarski 8.Jaczyński 9.Jagielski 10.Przybysz Mateusz 11.Kaniewski 12.Brodnicki 13.Wiśniewski 14.Świerczyński 15.Sidun   Zbiórka na mecz sobota g.15.00,zabieramy dowody tożsamości i ochraniacze!

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy