Relacja z meczu!
Sokół Serock 1:2 Wkra Żuromin
W sobotę o godz. 11:00 rozegraliśmy przed własną publicznością mecz w ramach 8. kolejki ForBet IV ligi. Do Serocka przyjechała ekipa Wkry Żuromin, która do tej pory uzbierała 9pkt.
Niestety po raz kolejny zaczynamy mecz od szybko straconej bramki. Już w czwartej minucie spotkania rzut wolny z 18 metra precyzyjnym strzałem zamienił na gola zawodnik drużyny gości. Pierwsza połowa raczej nie obfitowała w sytuację strzeleckie z obu stron, ale jeden z ataków Mydlarzy fenomenalnym strzałem z dystansu zamienił na bramkę Mateusz Turkowski. Ozdoba meczu i zdecydowanie kandydat do bramki sezonu. Do przerwy 1:1.
Kiedy po raz kolejny wydawało się, że nasza drużyna zdobywa przewagę i z każdą minutą zaczyna funkcjonować lepiej, tak po przerwie widzieliśmy na boisku zupełnie inny Sokół. Błędy indywidualne, brak płynności w grze powodowały, że to przeciwnik łapał wiatr w żagle i mimo czerwonej kartki oraz gry w osłabieniu zdołał strzelić bramkę. Kolejny rzut wolny i tym razem dobitka strzału okazała się nie do obrony dla naszej defensywy.
Rozpaczliwa końcówka i klika naprawdę dogodnych okazji to już standard w wykonaniu naszej drużyny. Niestety w kluczowych momentach znowu zabrakło nam skuteczności i doświadczenia.
Żal i ogromny niedosyt. Trzeba wyciągać wnioski i ciężko pracować bo możliwość do rehabilitacji już w najbliższą sobotę.
Mydlarze zagrają z Unią Warszawa, która w ten weekend pewnie ograła Makowiankę 3:0.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *