Żak F1 Niebieska!
W środę 15 września rozegraliśmy zaległą, pierwszą kolejkę z drużyną z Czosnowa.
Pierwsze dwie kwarty to przewaga drużyny gości, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli więcej okazji bramkowych. Po 30 minutach meczu Czosnów prowadził 4:1, a bramkę dla Sokoła zdobył, po indywidualnej akcji Patryk Remiszewski.
W trzeciej kwarcie Serock zabrał się za odrabianie wyniku. W 31 minucie bramkę na 2:4 strzela Patryk Remiszewski, w 33 i 35 minucie Patryk Komicz i Sokół doprowadza do remisu! W 40 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego bramkę zdobył Antek Sobczak, która dała nam prowadzenie. W czwartej kwarcie Sokół nie zwolnił tempa! SZEŚĆ bramek strzelił Patryk Komicz, który tego dnia był nie do zatrzymania! W 57 minucie po akcji lewą stroną boiska, bramkę zdobył Antoni Smyk. W doliczonym czasie gry, zawodnik z Czosnowa zdobył bramkę z rzutu wolnego, ustalając wynik meczu na 12:5.
Tego dnia bardzo dobre zawody rozegrał bramkarz Sokoła Wojtek Łukaszuk, który kilkukrotnie wybronił groźne strzały przeciwników!🔝
Wielkie brawa należą się całej drużynie Sokoła ,która kolejny raz pokazała , że Sokół nigdy się nie poddaje!
Skład :
Łukaszuk Wojciech, Klos Antoni (kpt.), Smyk Antoni, Zych Mikołaj, Sobczak Antoni, Remiszewski Patryk, Komicz Patryk, Owczarek Jan, Kuc Nataniel