Młodzik D1 Niebieska!
W niedzielę w 3 kolejce ligowej gościliśmy na boisku w Woli Kiełpińskiej zespół AP Wilki Warszawa. Mecz dostarczył wszystkim zgromadzonym kibicom wielu emocji.
Od początku meczu to Rywale dłużej utrzymywali się przy piłce spychając nasz zespół do defensywy. Nasi zawodnicy jednak bardzo dobrze bronili dostępu do własnej bramki, co jakiś czas wyprowadzając groźne kontry. Po jednej z takich kontr udało się nam wyjść na prowadzenie. Doskonały przerzut na wolne pole Gabrysia Krawczyka wykorzystał Daniel Kanigowski dogrywając piłkę w pole karne. Z pomocą bramkarza Gości Igor Makowski wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się minimalną przewagą Sokoła indywidualną akcję przeprowadził Janek Chełstowski świetnie asystując podwyższającemu prowadzenie Danielowi Kanigowskiemu 🔝
Na drugą połowę nasza drużyna wyszła w pełni skoncentrowana, chcąc podwyższyć jak najszybciej wynik meczu. Niestety kilka minut po wznowieniu gry to Rywale strzeli bramkę kontaktową. Nie podcięło to jednak skrzydeł Młodym Sokołom i dalej konsekwentnie realizowali plan na ten mecz. Kilka minut później po skutecznym rozpoczęciu gry od własnej bramki cieszyliśmy się z kolejnego trafienia Igora Makowskiego. Po tym trafieniu złapaliśmy wiatr w żagle i chwilę później dołożyliśmy następną bramkę. Ponownie świetnym podaniem popisał się Janek Chełstowski wypuszczając na wolne pole Igora Makowskiego, któremu pozostało tylko minąć bramkarza i skierować piłkę do pustej bramki. Wynik po świetnym odbiorze i indywidualnym rajdzie ustalił Bartek Golasiński 👏
Mimo dosyć wysokiego wyniku, mecz był bardzo wymagający i każdy z naszych zawodników musiał dać z siebie 100 %. Rywale również mieli swoje sytuacje, ale nasza obrona z bramkarzami na czele zaprezentowała bardzo wysokie umiejętności dopuszczając do straty tylko jednej bramki 👏🔝
Już najbliższą niedzielę o godz. 11:00 czeka nas kolejny mecz ligowy. Na boisku w Woli Kiełpińskiej będziemy podejmować zespół Wichru II Kobyłka.
KS Sokół Serock – AP Wilki Warszawa 5:1 (2:0)
Strzelcy bramek:
Igor Makowski ⚽️⚽️⚽️
Daniel Kanigowski ⚽️
Bartosz Golasiński ⚽️
Asystowali:
Daniel Kanigowski 🅰
Jan Chełstowski 🅰🅰🅰
Zagrali: Filip Nowak, Arek Trzonkowski, Szymon Tyszkiewicz, Daniel Kanigowski, Igor Rosłon, Jan Kaczorowski, Igor Makowski, Jan Chełstowski, Gabriel Krawczyk, Szymon Śledziewski, Alvaro Kędzierski, Kuba Stańczak, Bartosz Golasiński, Krzysztof Borkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *