Po ostatnim weekendzie kolejne trzy punkty zostały w Serocku! Tym razem naszą piłkarską wyższość musieli uznać zawodnicy Sokoła Celestynów.

Przy wspaniałej pogodzie i kibicach na trybunach,  udało nam się ustrzelić dwie bramki, zachowując przy tym  czyste konto. Pierwsza połowa przebiegła zdecydowanie pod nasze dyktando, wypracowaliśmy sobie wiele sytuacji, jednak brakowało celnego wykończenia, lub obrońcy z Celestyna dobrze wypełniali swoje defensywne założenia.  Przykładem takiej sytuacji może być moment, w którym Krzysztof Szymański pięknym prostopadłym podaniem wypuścił Patryka Kalinowskiego, a ten dośrodkował piłkę po ziemi, niestety Bartosz Szydłowski nie zakończył akcji uderzeniem. Później swoje indywidualne sytuacje mieli kolejno Patryk Kalinowski i  Maciej Karpik, jednak w obydwu przypadkach piłka omijała światło bramki. Kilka chwil później nasi zawodnicy wykorzystali złe wyprowadzenie piłki przez przeciwników i tuż przed polem  karnym przejęli futbolówkę, Daniel Głowacki umiejętnie podał ją do „Messiego” a ten dalej do Bartosza Szydłowskiego, który mocnym strzałem skierował piłkę obok bramki. Do końca pierwszej połowy utrzymał się bezbramkowy remis.

Od początku drugiej połowy trener Arkadiusz Siemiński postawił na Michała Czarneckiego, Sylwestra Szambelana oraz Pawła Calaka. Po raz kolejny nasi zawodnicy pokazują jak powinno się zmieniać kolegów z drużyny. Tym razem bramkę po wejściu z ławki, w 60’ minucie spotkania, strzelił jeden z najmłodszych zawodników naszej drużyny- Michał Czarnecki!! Kolejny raz przejęliśmy piłkę przeciwnikom, lecz tym razem udało się umieścić piłkę w bramce. Michał podał piłkę do Sylwestra Szambelana, następnie piłka wróciła pod nogi „Gicola”, który pewnie pokonuje bramkarza z Celestyna i otwiera wynik spotkania. Druga i ostatnia bramka dla naszych Sokołów padła po rzucie karnym, podyktowanym po faulu na Macieju Karpiku, a wykonanym przez Patryka Kalinowskiego. Do gwizdka sędziego, kończącego spotkanie, wynik nie uległ już zmianie.

Po tym meczu drużyna Sokoła Serock plasuje się na 6. miejscu, z dorobkiem 40. punktów. Warto podkreślić, że do trzeciego miejsca tracimy tylko 5 punktów! Kolejne spotkanie rozegramy na stadionie w Markach, z tamtejszą Markovią 20go maja. Zapraszamy!   

 Sokół Serock Sokół Celestynów   Sokół Serock Sokół Celestynów 02

Bramki dla Sokoła strzelali:

60′ – Michał Czarnecki a. Sylwester Szambelan

66′ – Patryk Kalinowski a. Maciej Karpik

 

Więcej zdjęć w naszej galerii

 

Tak padały bramki w meczu

{youtube}BHNWGMvq4hY{/youtube}

 

Drużyna Sokoła wystąpiła w składzie:

kadra Sokół Celestynów

 1. Michał Durzyński
 2. Adrian Koza
 3. Krzysztof Szymański (46′)
 4. Paweł Badenko
 5. Tomasz Lipski
 6. Maciej Karpik (65′)
 7. Daniel Głowacki (46′)
 8. Rafał Choszcz
 9. Marcin Stańczak (46′)
 10. Bartosz Szydłowski
 11. Patryk Kalinowski

Rezerwowi:

 1. Aleksander Giziński
 2. Sylwester Szambelan (46′)
 3. Paweł Calak (46′)
 4. Grzegorz Oktaba (65′)
 5. Michał Czarnecki (46′)

 

Początek meczu

{youtube}v-ytXdFNAy0{/youtube}

 

Kółeczko i szatnia

{youtube}slKKCjKanq8{/youtube}

{youtube}OAhxcrELu6Y{/youtube}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *