W sobotę 10 listopada swój ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegrały rezerwy Sokoła. Przeciwnikiem była drużyna z Kobyłki.

46338576 1905279376191861 119265198790934528 n

Pierwsza połowa meczu rozpoczęła się bardzo dobrze dla Serocka. W 8 minucie bramkę zdobył Konrad Jasiński , który wykorzystał błąd obrony w rozegraniu. Po bramce drużyna Wichru częściej dochodziła do sytuacji bramkowych i miała przewagę w posiadaniu piłki. W 30 minucie Kobyłka zdobyła gola na 1:1 po stałym fragmencie gry. W końcówce pierwszej części spotkania nie brakował sytuacji bramkowych ale wynik do przerwy już nie uległ zmianie.

46289310 2025490404409329 4084476570935230464 n

Druga połowa meczu wyglądała podobnie jak pierwsza. Wicher miał przewagę w posiadaniu piłki i częściej dochodził do sytuacji bramkowych. W 66 minucie Sokół traci bramkę na 1-2 po błędzie w kryciu przy stałym fragmencie gry. W 77 minucie bramkarz gości popełnił błąd po którym napastnik gospodarzy był w sytuacji sam na sam, ale nie zdołał wykorzystać takiego prezentu. Wynik już nie uległ zmianie i Wicher zdobył w Serocku 3 punkty.

46368781 764533603889269 7976789244121186304 n

Sokół wystąpił w składzie: Aleksander Giziński, Kamil Chmura, Damian Matusiak, Fabian Smyk, Adrian Groszkiewicz, Daniel Chudy, Sławomir Kaczmarczyk, Patryk Tyka, Patryk Serafin, Rafał Kwaśniak, Konrad Jasiński.

Z ławki: Szymon Darkowski.