KS SOKÓŁ II SEROCK – WISŁA ZAKROCZYM  2 – 4 (0 – 1)

W sobotę 30 marca Sokół II rozegrał swój pierwszy mecz w rundzie rewanżowej, przeciwnikiem była drużyna Wisła Zakroczym.

W pierwszej połowie Sokół wyglądał lepiej piłkarsko od przeciwnika, dłużej utrzymywał się przy piłce i stworzył więcej sytuacji bramkowych ale nie zdołał zdobyć bramki. Zakroczym miał dwie groźne sytuacje, po jednej piłka trafiła w poprzeczkę, przy drugiej w sytuacji sam na sam napastnik gości pokonał naszego bramkarza.

W 67 minucie bramkę na 1-1 zdobył Patryk Serafin, po akcji prawą stroną boiska. W 70 minucie Serock wyszedł na prowadzenie, bramkę na 2-1 po asyście Kacpra Sitka strzelił Jeremi Michalak. W 75 minucie Sokół miał sytuacje żeby podwyższyć wynik, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz gości. Końcówka meczu należała jednak do drużyny z Zakroczymia. W 83 minucie po strzale z rzutu wolnego piłka trafiła pod nogi zawodnika gości a ten zdobył bramkę na 2-2. W 90 minucie Zakroczym wyszedł z kontrą i strzelił bramkę na 2-3. Gol na 2-4 wpadł w doliczonym czasie gry, bramkę strzelił zawodnik Zakroczymia ,który strzałem z połowy boiska przelobował bramkarza Serocka. Trzeba dodać, że większość drużyny z Serocka do młodzi chłopcy, którzy jeszcze jesienią grali w drużynie Juniorskiej a teraz nabierają doświadczenia w seniorskiej piłce. Kolejny mecz II Sokoła rozegra w sobotę 6.04 z drużyną ZŁY Warszawa w Serocku o godzinie 16:30.

Bramki:

30’ – zawodnik gości 0-1

67’ – Patryk Serafin – asysta Michał Jędrysiak 1-1

70’ – Jeremi Michalak – asysta Kacper Sitek 2-1

83’ – zawodnik gości 2-2

90 ‘ – zawodnik gości 2-3

92’ zawodnik gości 2-4

Sokół II wystąpił w składzie: Sebastian Sekutowicz, Michał Jędrysiak, Marcin Lewandowski, Patryk Tyka, Jeremi Michalak, Leon Ostoja-Beck, Dominik Szymanik, Kacper Walczak, Piotr Guzek, Kacper Sitek, Rafał Kwaśniak.

Z ławki: Karol Fijołek, Eryk Kacznarczyk, Patryk Serafin, Patryk Ostrowski, Tomasz Jaczyński, Tomasz Lipski, Dominik Fijołek.