W ostatniej ligowej kolejce nasz zespół wysoko przegrał na wyjeździe z Marcovią Marki.

W meczu z Marcovią zabrakło kilku podstawowych zawodników, którzy dobrze prezentowali się w ostatnim czasie na treningach. Drużyna wyszła na ten mecz mając swój plan na dobry występ. Niestety trzeba przyznać, że przeciwnicy byli w tym meczu dużo lepsi. Wygrywali większość pojedynków 1×1, dużo szybciej operowali piłką i byli bardzo skuteczni pod naszą bramką. W naszym zespole zabrakło odpowiedniej koncentracji i zaangażowania części zawodników. Przykro to stwierdzić, ale ten sezon ligowy zakończyliśmy chyba najgorszym meczem w całej rundzie. Było kilka dobrych pojedynczych akcji, w których udało nam się zrealizować zakładane cele, po jednej z nich nawet padła bramka. Ostatecznie jednak wysoko przegraliśmy w Markach – 16:2.

Po 10 kolejkach zakończyliśmy ligę na ostatnim, szóstym miejscu, co oznacza dla nas spadek i powrót na jesieni do 4. ligi. W poprzedniej rundzie pewnie wygraliśmy 4. ligę i awansowaliśmy z pierwszego miejsca. Kończąca się runda wiosenna w 3. lidze pozwoliła nam zdobyć mnóstwo cennego doświadczenia, które wykorzystamy do dalszego rozwoju w nowym sezonie 2019/2020!

Obecny sezon zakończymy jeszcze niedzielnym sparingiem z AP Gigant Smile w nowej formule 9×9, w której będziemy rywalizować już od sierpnia.

 

Środa 12.06.2019 r. godz. 18.30, boisko w Markach, czas gry 4 x 15′

AP Marcovia Marki – KS Sokół Serock 16:2

(4:1, 6:0, 4:0, 2:1)

Skład Sokoła:

Szymon Bogdański, Patryk Brejnak, Bartosz Druchniak, Oskar Kurowski, Filip Młynkowski, Natan Opałka, Grzegorz Przybyszewski, Szymon Rydzewski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak, Sylwester Wójcik.

Gole: Brejnak 2.

Asysta: Młynkowski 1.

Trener: Tomasz Luks.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *