W poprzednim tygodniu zawodnicy drużyny Orlików E1 rozegrali 2 mecze – sparing i spotkanie ligowe. W obu musieli uznać wyższość rywali.

Najpierw w czwartek 30.05.2019 r. chłopcy zagrali grę kontrolną w ramach treningu w Jadwisinie z kolegami z AP 11 Legionowo. Po raz drugi w tym roku zagraliśmy z rywalami w formule 9×9. Dla nas ten system jest wciąż nowością, ale powoli będziemy się w nim adoptować, gdyż od sierpnia będziemy rywalizować w lidze właśnie w ten sposób. Sparing rozegraliśmy w czasie 3 x 25’ co pozwoliło każdemu zawodnikowi na długi czas gry. Pierwsza część gry była w naszym wykonaniu słaba, co mocno rzutowało na końcowym wyniku. Właściwie już po 13 minutach przegrywaliśmy 0:4, ale potem mecz był wyrównany i w dalszej części rywale strzelili 3 gole, a my 2 bramki. Sparing był dla nas formą nauki podstawowego poruszania się po boisku w nowym systemie, jak również próbą gry części zawodników na nowych pozycjach. Na minus na pewno należy uznać nieudany początek spotkania, ale potem gra wyglądała dużo lepiej.

Czwartek 30.05.2019 r. godz. 18.30, Boisko w Jadwisinie, czasy gry 3 x 25’

KS Sokół Serock – AP 11 Legionowo 2:7

(0:4, 0:1, 2:2)

Skład Sokoła:

Michał Błażkowski, Szymon Bogdański, Patryk Brejnak, Bartosz Druchniak, Krzysztof Gajewski, Kacper Grochowski, Cezary Jędrzejewski, Oskar Kurowski, Filip Młynkowski, Natan Opałka, Grzegorz Przybyszewski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak.

Gole: Błażkowski 2

Asysty: Grochowski 1.

 

Następnie w niedzielę 02.06.2019 r. udaliśmy się na wyjazd do Kobyłki. Mecz był ciekawy, oba zespoły miały swoje sytuacje do zdobycia bramek, jednak po 45 minutach gry utrzymywał się jedynie wynik 1:0 dla gospodarzy. Niestety w ostatniej kwarcie rywale dołożyli jeszcze 4 gole, na które my odpowiedzieliśmy tylko 1 trafieniem. W tym spotkaniu nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych okazji podbramkowych, jednak rywale mieli ich znacznie więcej. W naszej bramce znakomicie spisywał się Patryk Brejnak, który zasłużył na słowa wielkiego uznania. Wybronił mnóstwo trudnych piłek, wiele z nich sam na sam z rywalem. Do zwycięstwa zabrakło nam większej siły ofensywnej.

Niedziela 02.06.2019 r. godz. 18.00, stadion w Kobyłce, czas gry 4 x 15′

MKS Wicher Kobyłka – KS Sokół Serock 5:1

(1:0, 0:0, 0:0, 4:1)

Skład Sokoła:

Szymon Bogdański, Patryk Brejnak, Krzysztof Gajewski, Kacper Grochowski, Cezary Jędrzejewski, Filip Młynkowski, Natan Opałka, Grzegorz Przybyszewski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Sylwester Wójcik.

Gol: Grochowski 1.

 

Trener: Tomasz Luks.

 

Kolejny mecz ligowy:

04.06.2019 r. (wtorek) godz. 18.00, KS Sokół Serock – MKS Bug Wyszków (Stadion Miejski w Serocku)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *