KAMIONEK WARSZAWA – KS SOOKÓŁ II SEROCK  2 – 0 (1-0)

1 Czerwca Sokół II udał się na mecz do Warszawy, gdzie o godzinie 18:00 rozegrał spotkanie rewanżowe z drużyną Kamionka.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, obie drużyny miały kilka dogodnych sytuacji. Sokół najlepsze okazje miał po stałych fragmentach gry, a Kamionek wyprowadzał groźne kontry. Jedyną bramkę w pierwszej części spotkania zdobyli gospodarze, którzy właśnie po kontrze doprowadzili do sytuacji sam na sam z bramkarzem Serocka, który przegrał swój pojedynek z napastnikiem Kamionka.

Po przerwie dużo lepiej wyglądała drużyna z Warszawy, która dłużej utrzymywała się przy piłce i częściej zagrażała bramce Sokoła. W 65 minucie szanse na wyrównanie miał Patryk Serofin , który w 100 procentowej sytuacji nieznacznie się pomylił. W 75 minucie Kamionek ponownie wyprowadził groźną kontrę a napastnik gospodarzy strzałem przy słupku pokonał bramkarza z Serocka.

Kolejny mecz Rezerwy Sokoła rozegrają na własnym boisku 8 czerwca z drużyną Mazur II Radzymin.

Sokół wystąpił w składzie: Sebastian Sekutowicz, Patryk Ostrowski, Koza Adrian, Patryk Tyka, Adrian Groszkiewicz, Patryk Serafin, Dominik Szymanik, Kacper Sitek, Krystian Szambelan, Jeremi Michalak, Rafał Kwaśniak.

Z ławki: Dominik Fijołek.