W niedzielę 28.04.2019 r. udaliśmy się do Wyszkowa na mecz z Bugiem. Po obfitującym w gole meczu, rywale odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Nasz ostatni mecz ligowy z Wichrem Kobyłka był bardzo dobry i liczyliśmy na powtórkę z Bugiem. Niestety mecz od początku bardzo dobrze rozpoczęli rywale. W pierwszej kwarcie gospodarze wyszli na szybkie prowadzenie 4:0, ale tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część meczu, zdobyliśmy bramkę kontaktową. Najlepsza w naszym wykonaniu była druga kwarta, po której zbliżyliśmy się do rywali na 2 gole i zakończyliśmy ją wynikiem 6:4 dla Bugu. Niestety w trzeciej i czwartej kwarcie nasza gra wyglądała już gorzej i przeciwnicy zasłużenie zdobywali kolejne bramki, wygrywając ostatecznie aż 15:5. Mimo, że gospodarze wygrali zasłużenie, to nie powinniśmy pozowolić na strzelenie nam aż tylu bramek. Na pewno stać nas na lepszy mecz w rewanżu z drużyną Bugu u nas w Serocku.

Niedziela 28.04.2019 r. godz. 10.00, Boisko Orlik w Wyszkowie, czas gry 4 x 15′

MKS Bug Wyszków – KS Sokół Serock 15:5

(4:1, 2:3, 5:1, 4:0)