Finałowy turniej zimowej edycji Ligi Powiatowej rozegrano w niedzielę 25.03.2018 r. w hali sportowej w Wieliszewie. 

Tym turniejem zakończyliśmy zmagania w zimowej edycji rozgrywek Piłkarskiej Ligi Powiatowej. W tym dniu, podobnie jak w większości turniejów zimowych, podzieliliśmy naszą drużynę na dwa zespoły. Obie nasze drużyny musiały uznać wyższość, w bezpośrednich meczach, jedynie Wisły Jabłonna, przegrywając wynikami 0:1 i 0:2. Ponownie nasze zespoły prezentowały podobny poziom sportowy, mimo podziału na dwie ekipy. Ten fakt cieszy patrząc na rozwój sportowy chłopców. Może to świadczyć o tym, że idą w dobrym kierunku, zarówno zespołowo jak i indywidualnie. W niedzielnym turnieju nasze drużyny zajęły 3 i 5 miejsce na 7 drużyn. Zespół, któremu nie udało się wyjść z grupy, pewnie zwyciężył oba mecze o miejsca 5-7. Druga drużyna przegrała tylko mecz półfinałowy z Wisłą 0:1 i zapewniła sobie 3 miejsce po zwycięskich rzutach karnych z AMP Gool.

W końcowej klasyfikacji ligi nasza drużyna zajęła 2 miejsce, za Wisłą Jabłonna. Wyprzedziliśmy AMP Gool Stanisławów Pierwszy, Sokół Serock gr. E, Sokół Serock gr. F, AP Gigant Smile, Derkacz Czosnów, AP 11 Chotomów i FDA Wieliszew. Zimową edycję rozgrywek trener traktował jako formę czysto treningową. Stąd zawsze obowiązywał podział na 2 drużyny, aby każdy zawodnik mógł rozegrać maksymalną ilość czasu na boisku i dzięki temu zyskiwał niezbędne doświadczenie w grze. Kolejnym powodem był fakt, iż gra w hali jest tylko środkiem pomocniczym w szkoleniu zawodników, a wykładnią procesu szkoleniowego jest gra na dużym boisku. Od 14 kwietnia ruszamy z wiosenną edycją ligi na dworze, ale tutaj powoływani do gry będą tylko zawodnicy z najlepszą punktacją treningową. Warto o tym pamiętać, trenować regularnie i przykładać się do każdego ćwiczenia na treningach oraz poza nimi! (Ball Mastery)

 

Skład Sokoła D2:

Patryk Brejnak, Aleks Osmólski, Adrian Piekarzewski, Kacper Grochowski, Christian Moyles, Rafał Dudkowski

Wyniki meczów

Grupa A

Sokół D2 – Sokół E 2:0 (Moyles, Grochowski)

Sokół D2 – Wisła Jabłonna 0:2

Sokół D2 – AP Gigant Smile 0:0

Mecze o miejsca 5-7

Sokół D2 – Sokół F 4:0 (Moyles as. Grochowski, Grochowski, Piekarzewski, samobójczy)

Sokół D2 – Sokół E 3:1 (Grochowski 2 as. Piekarzewski, as. Moyles, samobójczy)

 

Skład Sokoła D1:

Szymon Rydzewski, Bartek Druchniak, Szymon Bogdański, Krzysztof Gajewski, Kamil Szajda, Michał Błażkowski, Adam Wawrzyniak

Wyniki meczów

Grupa B

Sokół D1 – AMP Gool Stanisławów Pierwszy 2:0 (Szajda 2)

Sokół D1 – Sokół F 1:0 (Rydzewski)

Półfinał

Sokół D1 – Wisła Jabłonna 0:1

Mecz o 3 miejsce

Sokół D1 – AMP Gool Stanisławów Pierwszy 1:1 (Druchniak as. Błażkowski), karne 2:0 (Druchniak, Bogdański)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *