KS SOKÓŁ II SEROCK – AKS ZŁY WARSZAWA    2 – 5  (0-2)

W sobotę 6 kwietnia rezerwy Sokoła podejmowały u siebie drużynę AKS ZŁY Warszawa.

Drużyna z Warszawy to bardzo ciężki przeciwnik, do tej pory zdobył 60 bramek i stracił 6, drużyna dobrze grająca w ataku jak i w obronie. Sokół dwie pierwsze bramki stracił po złym ustawieniu w obronie. W sytuacjach sam na sam nie mylili się napastnicy gości. Serock w pierwszej połowie stworzył sobie dwie dogodne sytuacje bramkowe ale przy pierwszej piłka odskoczyła zawodnikowi Sokoła ,a przy drugiej sędzia dopatrzył się spalonego.

Po przerwie brankę na 1-2 strzelił Jeremi Michalak po asyście Szymona Darkowskiego. Chwilę później szanse na wyrównanie miał Maciej Karpik ale jego strzał z bliskiej odległości obronił bramkarz gości. Kolejne minuty należały jednak do drużyny z Warszawy, którzy mocno atakowali Sokół. W 70 minucie było już 1-5. Bramkę na 2-5 w 88 minucie zdobył Szymon Darkowski, po asyście Jeremiego Michalaka.

Kolejny mecz II Sokoła rozegra w Wieliszewie w sobotę 13 kwietnia o godzinie 15:30.

Bramki:

25’ – zawodnik gości

35’ – zawodnik gości

48 ‘ – Jeremi Michalak asysta Szymon Darkowski

55’ – zawodnik gości

64’ – zawodnik gości

70’ – zawodnik gości

88’ – Szymon Darkowski asysta Jeremi Michalak

Sokół wystąpił w składzie: Łukasz Kardynał, Michał Jędrysiak, Adrian Groszkiewicz, Radosław Rosiński, Tomasz Lipski, Dominik Szymanik, Patryk Tyka, Marcin Lewandowski, Jeremi Michalak, Kacper Sitek, Maciej Karpik.

Z ławki: Patryk Ostrowski, Tomasz Jaczyński, Szymon Darkowski, Leon Ostoja-Beck, Rafał Kwaśniak.