KS SOKÓŁ SEROCK – MAZUR II KARCZEW  0 – 2  (0-1)

W niedziele 7 kwietnia Sokół podejmował na wyjeździe rezerwy Karczewa.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od mocnych ataków gospodarzy. Mazur w pierwszych minutach miał trzy 100% sytuacje, dwie pierwsze obronił bramkarz Serocka , niestety przy trzeciej musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Po bramce Karczew cofnął się na własną połowę i grał z kontry. Sokół miał dwie dogodne sytuacje ale wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części meczu Sokół dłużej utrzymywał się przy piłce i zepchnął gospodarzy na własną połowę. W 60 minucie piłka wpadła do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego, który wykonywał Krystian Szambelan, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu i odgwizdał rzut wolny. 10 minut później sędzia nie uznał drugiej bramki twierdząc, że zawodnik z Serocka zagrał piłkę rękom. Mazur w drugiej części spotkania wyprowadzał bardzo groźne kontry i w 88 minucie podwyższył wynik na 2-0.

W najbliższą sobotę o 11:00 Sokół podejmie u siebie drużynę z Sulejówka.

Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Adrian Koza, Błażej Cichmiński, Rafał Choszcz, Stanisław Ławcewicz-Musialik, Sylwester Szambelan, Daniel Głowacki, Artur Rawa, Krystian Szambelan, Krzysztof Szymański, Patryk Kalinowski.

Z ławki: Mariusz Wiśniewski, Szymon Darkowski, Michał Czarnecki.