UNIA WARSZAWA – KS SOKÓŁ SEROCK  2 – 1 (2-0)

W niedzielę 27 kwietnia Sokół grał na wyjeździe drużynę Unii Warszawa.

Pierwsza połowa rozpoczęła się bardzo niedobrze dla Serocka, już w 3 minucie Unia wyszła na prowadzenie. Gospodarze wykorzystali błąd zawodników Sokoła przy wyprowadzeniu piłki z własnej połowy i dobrze rozegraną akcją doszli do sytuacji sam na sam z bramkarzem Serocka. Przez kolejne minuty mecz był wyrównany i toczył się w środku boiska. W 33 minucie Unia zdobyła bramkę na 2-0, po niefortunnym zagraniu jednego z pomocników Sokoła, napastnik Unii znalazł się ponownie sam na sam z bramkarzem Serocka.

Na drugą połowę zawodnicy Sokoła wyszli bardzo zmotywowani i w pierwszych minutach mieli 4 sytuacje po których zagrozili bramce gospodarzy. Sokół mocno naciskał i w 56 minucie bramkę na 2-1 po asyście Macieja Stalmacha zdobył Stanisław Ławcewicz. Unia w drugiej połowie grała z kontry i w 75 minucie doszła do sytuacji bramkowej, ale napastnik gospodarzy nie trafił w bramkę Sokoła. W kolejnych minutach zawodnicy z Serocka mocno atakowali drużynę Unii, ale nie udało im się zdobyć wyrównującej bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1.

Kolejny mecz Sokół rozegra 4 maja o 13:30 w Serocku z drużyną z Wieliszewa.

Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Adrian Koza, Błażej Cichmiński, Radosław Rosiński, Stanisław Ławcewicz- Musialik, Maciej Stalmach, Rafał Choszcz, Daniel Głowacki, Krystian Szambelan, Michał Czarnecki, Artur Rawa.

Z ławki: Paweł Calak, Krzysztof Szymański, Szymon Darkowski, Tomasz Lipski.