Sokół Hutnik 26.08

Dnia 26.08.2017 roku rozegraliśmy mecz ligowy z Hutnikiem Warszawa, w ramach I kolejki III Ligi Okręgowej Trampkarzy C2. Mecz inauguracyjny w tym sezonie był jednocześnie debiutem naszej drużyny w grze 11×11. Szczegóły tej rywalizacji przedstawiam w rozwinięciu newsa.

Skład: Zyskowski Sz. – Dudkowski R. (Szachna K.), Jeż M. (c), Kujawka M., Sperczyński T. (Kowalewski M.) – Oktaba M.(Kryśkiewicz R.), Tomalak F., Malanowski D.(Ostrowski A.), Kaczmarczyk A. (Kurcz Sz., Przybyszewski K.), Kopacz J. – Nalazek J.

Mecz z Hutnikiem Warszawa był pierwszym spotkaniem ligowym rozegranym na pełnowymiarowym boisku, w grze 11×11. Jednocześnie przeszliśmy z kategorii wiekowej „Młodzicy” na „Trampkarze”. Zazwyczaj przy przejściu z gry 9×9 na 11×11 drużyny mają problemy z przejściem do gry na pełnowymiarowym boisku, jednak w dniu dzisiejszym nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony pod każdym względem.

Wynik spotkania w 8′ otworzył Michał Oktaba, bardzo ładnej akcji indywidualnej. W 10′ podwyższyliśmy prowadzenie za sprawą Jakuba Nalazka, który wykorzystał błąd bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. W 11′ Jakub Nalazek ponownie wpisał się na listę strzelców, a ładną asystą popisał się Jakub Kopacz, grający na pozycji lewoskrzydłowego. W 18′ Michał Oktaba podał przed pole karne do Franka Tomalaka, a ten bardzo ładnym strzałem wewnętrznym podbiciem nie dał szans bramkarzowi. W 28′ Jakub Nalazek ustrzelił hat-tricka, po asyście debiutującego Rafała Kryśkiewicza. W 34′ kolejnego gola zdobył Jakub Nalazek, tym razem po asyście Michała Jeża. W 35′ znów gola zdobył Jakub Nalazek, a kolejną asystę zaliczył Jakub Kopacz. Wynik do przerwy 7:0

Po przerwie nasza gra była nieco słabsza, przede wszystkim spadła skuteczność. Niemniej jednak strzeliliśmy jeszcze 2 gole. W 43′ Jakub Kopacz obsłużył bardzo ładnym podaniem Jakuba Nalazka, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. W 52′ Jakub Kopacz wreszcie zamienił się rolą z Jakubem Nalazkiem. „Nali” posłał prostopadłą piłkę do Kuby Kopacza, a ten minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.W 63′ niestety straciliśmy bramkę, po rzucie karnym za zagranie ręką w polu karnym. Była to na dobrą sprawę jedyna okazja strzelecka Hutnika Warszawa w tym meczu.Wynik końcowy: 9:1

W tym meczu mieliśmy wiele pozytywów – bardzo dobra współpraca zawodników, duża ilość sytuacji bramkowych, spokój w rozegraniu piłki, bardzo dobra postawa zmienników i debiutantów, bardzo dobra gra w obronie (poza 1 błędem). Oczywiście nie ustrzegliśmy się błędów, jednak mecz oceniam na plus.

Zawodnicy muszą teraz tylko pamiętać, że wraz z kolejnymi treningrami nasza gra w meczach będzie jeszcze lepsza. Liczę na 100% frekwencję na treningach !

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *