IMG 1373   IMG 1385

W środę, 24 maja 2017 r., o godzinie 18:15 rozegrany został mecz pomiędzy Sokołem OSiR Serock, a Promnikiem Łaskarzew. Przed spotkaniem Sokół plasował się na 6 miejscu w tabeli z dorobkiem 43 punktów, natomiast goście zajmowali 10 miejsce z 38 punktami na koncie. Mecz rozpoczął się ze małym opóźnieniem ze względu na późne przybycie do Serocka gości z Łaskarzewa.

Od początku mecz był bardzo wyrównany, zarówno jedna jak i druga drużyna nie odpuszczała praktycznie żadnego pojedynku. Brakowało przez to sytuacji bramkowych. W 20′ meczu drużyna Arkadiusza Siemińskiego wyszła na prowadzenie, po doskonale wykonanym rzucie rożnym. Po dośrodkowaniu Patryka Kalinowskiego piłkę do bramki skierował Maciej Karpik. Mimo wyjścia na prowadzenie mecz w dalszym ciągu był wyrównany, chociaż drużyna Sokoła miała optyczną przewagę.

więcej zdjęć w galerii

Po przerwie nasza drużyna próbowała kontrować gości, którzy starali się częściej przebywać na naszej połowie boiska. W 59′ stworzyliśmy dwie bardzo dobre okazje strzeleckie, jednak ani Rafał Choszcz, ani Patryk Kalinowski nie zdołali pokonać bramkarza drużyny gości. Z upływem czasu Promnik zaczynał dochodzić do głosu, a sztab szkoleniowy Sokoła reagował na ten fakt zmianami. Na boisku pojawili się: Michał Czarnecki, Sylwester Szambelan, Marcin Stańczak oraz Mariusz Wiśniewski. Pod koniec spotkania goście mieli 2 bardzo dobre okazje strzeleckie, jednak Michał Durzyński zachował koncentrację i uchronił drużynę przed stratą goli. Gdy wydawało się, że wynik meczu nie ulegnie zmianie, w 90’+1 rzut karny wypracował i zamienił na bramkę Patryk Kalinowski, który tym samym zdobył już 15 gola w tym sezonie.

Wynik końcowy: 2:0

Kolejny mecz drużyna Sokoła Serock rozegra w najbliższą sobotę (27.05.) o godzinie 15:00 z Vulcanem Wólką Mlądzką na wyjeździe! Trzymamy kciuki i życzymy 3 punktów !

Bramki strzelali: 20′ Maciej Karpik (a. Patryk Kalinowski), 90’+1 Patryk Kalinowski