Dnia 11 marca o godzinie 10:30 rozegraliśmy mecz w ramach I kolejki ligowej w rundzie wiosennej. Naszym przeciwnikiem była drużyna UKS Bródno, która gościła nas na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Łabiszyńskiej. Mecz zakończył się dla nas korzystnym wynikiem. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

UKS Bródno Sokół Serock

Skład Sokoła: J.Nalazek – M.Stępień, M.Oktaba (M.Kujawka), R.Dudkowski, T.Sperczyński (K.Szachna), D. Malanowski (A.Kaczmarczyk), J.Kopacz (c), Sz.Kurcz (F.Tomalak) , J.Stalmach (P.Bentkowski)

Pierwsza połowa zaczęła się od groźnych ataków gospodarzy, którzy dwukrotnie groźnie atakowali bramkę strzeżoną przez Kubę Nalazka. W 3 minucie nasz bramkarz popisał się bardzo dobrą interwencją, ratując drużynę przed stratą bramki. Niewykorzystane sytuację się mszczą i tak było w 5 minucie spotkania, kiedy to wyszliśmy na prowadzenie 0:1. Bardzo dobre podanie od Kuby Kopacza pewnie wykorzystał Kuba Stalmach. Od tej pory zawodnicy z Bródna doszli do głosu i momentami dość groźnie atakowali. Dobre przesuwanie w obronie spowodowała jednak, że nie straciliśmy żadnego gola. Wraz z upływem czasu, nasza gra ulegała poprawie. Około 20 minuty spotkania bardzo groźny strzał z rzutu wolnego oddał Kuba Kopacz, jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce.W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze kilka groźnych sytuacji, ale brakowało nam skutecznego wykończenia lub przeciwnik faulem przerywał akcje. W pierwszej połowie z pewnością graliśmy za wolno i czasami zbyt niedokładnie. Wynik do przerwy: 0:1

W przerwie zawodnicy otrzymali kilka cennych wskazówek, po to aby gra uległa poprawie. Nasza drużyna dobrze spożytkowała przerwę, ponieważ po wznowieniu gry na boisku byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą od przeciwnika. Zawodnicy znacznie lepiej współpracowali ze sobą i tworzyli więcej sytuacji bramkowych. 0:2 Przed polem karnym sfaulowany został jeden z naszych zawodników. Do rzutu wolnego podbiegł Kuba Stalmach, a po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Po zdobyciu drugiej bramki nasi zawodnicy nabrali „wiatru w żagle”, a sytuacji do podwyższenia wyniku mieliśmy coraz więcej. 0:3 W 45 minucie Jakub Nalazek bardzo dobrze wznowił grę od własnej bramki, kierując piłkę bezpośrednio do Kuby Stalmacha, który bardzo dobrze zabrał się z piłką, mijając 2 obrońców. W sytuacji sam na sam z bramkarzem spokojnie skierował piłkę do bramki. 0:4 W 52 minucie nasza drużyna podwyższyła prowadzenie. Tym razem dobrym zachowaniem wykazał się Piotrek Bentkowski, który wyłożył piłkę Szymonowi Kurczowi, a ten prawą nogą skierował piłkę do bramki. 0:5 W 55 minucie ustaliliśmy wynik spotkania, kiedy to Kuba Stalmach idealnie dograł piłkę do Piotrka Bentkowskiego, a ten bez problemu wykończył akcję. W końcowych minutach nasi zawodnicy byli bardzo zdyscyplinowani i niedopuszczali przeciwników do strzału. Wynik końcowy: 0:5

Oprócz strzelców bramek i asystentów należy z pewnością pochwalić zwłaszcza zawodników grających w obronie, którzy nie pozwolili przeciwnikom na zdobycie ani jednej bramki. Kolejne spotkanie rozegramy również na wyjeździe, również na boisku sztucznym przy ulicy Łabiszyńskiej. Naszym przeciwnikiem będzie Escola II Varsovia. Mecz odbędzie się w niedzielę, 19-go marca, o godzinie 12:00.

Od najbliższego tygodnia zmienia się harmonogram naszych treningów. Trenujemy:

– wtorki 18:00-19:30 Boisko główne w Serocku

– czwartki 16:30-17:45 Boisko w Jadwisinie

– piątki 16:30-17:45 Boisko w Jadwisinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *