W niedzielę do Serocka na swój mecz ligowy przyjechała drużyna z Józefowa. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:30. Pogoń zajmowała ostatnie miejsce w tabeli i nie zdobyła jeszcze żadnego punktu.43654216 180085172872987 1351083414379298816 n

Przez pierwszą część spotkania Sokół prowadził grę spychając zawodników Józefowa na własną połowę. Zawodnicy z Serocka łatwo dochodzili do sytuacji bramkowych, a drużyna gości nie miała pomysłu na grę. Do przerwy Sokół zdobył trzy bramki i z wynikiem 3:0 schodził na przerwę. Strzelcami byli Maciej Karpik, Maciej Stalmach i Patryk Serafin.

44049436 257765351598660 7100409551148548096 n

Druga połowa przebiegała podobnie jak pierwsza, Sokół dalej mocno naciskał i zdobywał kolejne gole. Bramkę na 4-0 zdobył Tomasz Jaczyński, a kolejne trzy Rafał Kwaśniak. Wynik ustalił Tomasz Jaczyński zdobywając swojego drugiego gola. Mecz zakończył się wynikiem 8-0 dla Serocka.

44062932 2223097871309130 3007657935443591168 n

Sokół wystąpił w składzie: Aleksander Giziński, Adrian Groszkiewicz, Damian Matusiak, Kamil Chmura, Daniel Chudy, Maciej Karpik, Patryk Tyka, Fabian Smyk, Konrad Jasiński, Patryk Serafin, Maciej Stalmach.

Z ławki: Koza Adrian, Tomasz Jaczyński, Rafał Kwaśniak, Marcin Stańczak, Szymon Darkowski.