KS SOKÓŁ SEROCK – AMUR WILGA  2 – 0 (1-0)

25 maja Sokół podejmował drużynę Amur Wilga. Sokół przed meczem zajmował 10 miejsce, Amur zamykał tabelę Ligi Okręgowej.

Przez pierwsze minuty spotkania dużą przewagę na boisku miała drużyna z Serocka . W 15 minucie po rzucie rożnym bramkę na 1-0 zdobył Sylwester Szambelan. W kolejnych minutach Sokół dłużej utrzymywał się przy piłce ale popełniał dużo błędów i często zawodnicy podejmowali złe decyzje. Amur w pierwszej połowie najlepszą okazję do zdobycia bramki miał po rzucie wolnym, ale piłka po strzale zawodnika gości trafiła w słupek. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i Sokół do szatni schodził z prowadzeniem 1-0.

Na początku drugiej połowy Sokół mocno przycisnął i stwarzał sobie dobre sytuacje bramkowe. W 50 minucie piłkę z pustej bramki wybił obrońca Amura a w 59 minucie bramkę na 2-0 po rzucie rożnym zdobył Błażej Cichmiński, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej, po bramce na 2-0 w drużynie z Serocka pojawiło się dużo niedokładności i złych decyzji. Sokół rozegrał słabszy mecz ale najważniejsze, że cel został osiągnięty i gospodarze zdobyli 3 cenne punkty.

Kolejne spotkanie Sokół rozegra 1 czerwca na wyjeździe z drużyną Mazur Radzymin.

Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Tomasz Lipski, Błażej Cichmiński, Radosław Rosiński, Stanisław Ławczewicz-Musialik, Michał Czarnecki, Rafał Choszcz, Patryk Kalinowski, Daniel Głowacki, Sylwester Szambelan, Artur Rawa.

Z ławki: Krzysztof Szymański, Adrian Koza, Mariusz Wiśniewski, Szymon Darkowski.